“Rīgas atklātais pludmales volejbola čempionāts pieaugušajiem”

“Rīgas atklātā pludmales volejbola čempionāta pieaugušajiem” mērķis ir noteikt labākos sportistus starp sievietēm un vīriešiem Rīgā pludmales volejbola disciplīnā. Tā ir iespēja ikvienam pludmales volejbolistam – entuziastam pārbaudīt savas iegūtās prasmes sporta veidā un cīnīties spraigā gaisotnē, tajā pašā laikā sniedzot skatītājiem iespēju just viņiem līdzi un piedalīties aizraujošā pasākumā.

 

Ja vēlies pārbaudīt savas pludmales volejbolā uzkrātās prasmes un aizvadīt pozitīvām emocijām bagātu turnīru – nestāvi malā un piesakies!

 

Pieteikšanās anketa būs pieejama 2 nedēļas pirms pasākuma pie šī ieraksta O-SANDS mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Seko līdzi!

 

Vairāk par pasākumu:

 

Dalībnieki: pasākums tiek organizēts pieaugušo sieviešu un vīriešu komandām

 

Laiks un vieta: Čempionāts norisināsies no 2024. gada 3.-4. augustam O-SANDS pludmales volejbola vasaras laukumos, Skanstes ielā 16.

 

2024. gada 3.-4. augusts
Čempionāta dalībnieki:

Čempionāts tiks spēlēts 2vs2 formātā, kurā komandu veido vīriešu un sieviešu konkurencē.

2024. gada 3.augusts
– Sievietes (2 vs 2)
2024. gada 4.augusts
– Vīrieši (2 vs 2)

Pieteikšanās turnīriem – Pieteikšanās čempionātam – līdz 2024. gada 2. augustam plkst. 12:00 (aizpildot pieteikuma anketu).

 

Spēļu tiesāšana – Tiesāšana notiek pēc atvieglotiem FIVB noteikumiem. Par atvieglotajiem noteikumiem dalībnieki tiek informēti tehniskajā sanāksmē pirms turnīra.

 

Apbalvošana – par uzvaru čempionātā uzvarētāji saņems speciālās balvas un medaļas. Tiks apbalvotas pirmo 3 vietu ieguvēju komandas.

 

Medicīniskais nodrošinājums:  katrs turnīra dalībnieks piesakot savu dalību apliecina, ka pats atbild par savu veselības stāvokli, darbībā ievēro Pasaules antidopinga kodeksā noteikto. Organizatori nodrošina ārstu sacensību vietā pirmās palīdzības sniegšanai un sacensību norisi bez sportā aizliegtām vielām.

 

Dalība pasākumā: 9 EUR dalībniekam

 

Kontaktinformācija – papildus informāciju par turnīru var uzzināt sūtot e – pastu uz info@o-sands.lv.

 

Pasākumu “Rīgas atklātais pludmales volejbola čempionāts pieaugušajiem” organizē biedrība “Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubs” sadarbībā ar O-sands pludmales volejbols. Pasākumu atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments.

3.-4. augustā gaidāms Rīgas atklātais pludmales volejbola čempionāts pieaugušajiem