Jau iemīļotais 👑 KING & QUEEN 👑 turnīrs uzņem apgriezienus, jo vislabākā balva ir pludmales volejbola spēle it īpaši, ja tas notiek pašā Rīgas sirdī ❤️ Doma laukumā ❤️!

Turnīrs notiks piektdien 9.augustā plkst.18.30 O-Sands āra laukumos un trīs labākie spēlētāji un četras labākās spēlētājas dosies uz turnīra finālu Doma laukumā ceturdien 29.augustā plkst.21.00.

Dalības maksa 10 eiro.

Reģistrējies, spiežot “going” jeb “apmeklēšu” Facebook pasākumu vai sūti epastu info@o-sands.lv vai zvani +371 26376081.

TURNĪRA NOLIKUMS:
Turnīra norises vieta: Skanstes iela 2b, fināls – Doma laukumā.
Sacensību sākums plkst. 18.30.
Dalībniekiem jāierodas uz reģistrāciju 10 minūtes pirms turnīra sākuma.

Organizatori pieņem pieteikumus “O-Sands” Facebook lapā (spiežot: “Apmeklēšu”), kā arī zvanot vai sūtot sms uz +371 26376081 vai sūtot epastu info@o-sands.lv . Pieteikumi tiek pieņemti līdz piektdienas. plkst. 17:30.

IEVĒROJIET, ka, piesakoties turnīram vienā no iepriekšminētajiem veidiem, organizators rēķinās, ka spēlētājs ieradīsies uz turnīru. Neierašanās gadījumā, savlaicīgi neatceļot savu dalību, organizators var spēlētāju nepielaist pie dalības turpmākajos turnīros.

Grupu turnīrā spēlētāji tiek izlikti pēc reitinga.
Turnīra rezultātus var atrast o-sands mājas lapā https://osandsriga.lv/king-queen-turniri/

Ja kāds no dalībniekiem kavēs vai plāno atcelt dalību turnīrā, viņam/viņai par to OBLIGĀTI jāpaziņo organizatoriem (“O-Sands” Facebook lapā, zvanot vai sūtot sms organizatoriem) līdz piektdien. plkst. 17:30.

Katrs no dalībniekiem uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli.

SVARĪGI:
1. Pēc katras spēles uzvarētāju pāris paziņo spēles rezultātu organizatoriem. Spēlētājs ir atbildīgs par spēles rezultātu precīzu paziņošanu!
2. Zaudētāju pāris tiesā nākamo spēli.

Paldies visiem, kas palīdz pasākumam ‘Rīgas pludmales volejbola nedēļa’ Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, sponsoriem “LDZ apsardze”, Pafbet.lv, Eko Osta, Helio Grindex! Paldies arī atbalstītājiem: Latvijas Olimpiskā Komiteja , Druvas Saldējums, Auto Blitz, ZUSA.

Atlase amatieru dalībai King&Queen turnīram Doma laukumā