Zvēram, kas jūsos mīt, laiks pamazām atmosties, jo pludmales volejbola sezona vairs nav aiz kalniem. Gaidot to, “Pafbet” / “O-Sands” laukumos norisināsies amatieru turnīru sērija, kuras noslēgumā uzvarētāji tiks pie naudas balvām kopā vairāk nekā 700 EUR vērtībā. Turnīrus atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Turnīrs “Gaidot pludmales volejbola sezonu”  norisināsies 4 posmos:

– 17.februārī

– 11.martā

– 15.aprīlī

– 6.maijā – noslēgums.

Šī turnīru cikla mērķis ir popularizēt pludmales volejbolu kā veselīgas un aktīvas atpūtas veidu, sekmēt šī sporta veida popularitāti, kā arī noteikt spēcīgāko amatieru pāri un klubu 2018.gada pavasarī. Gaidīsim laukumos gan sportistus, gan viņu līdzjutējus.

Vīriešu konkurencē drīkst piedalīties jebkurš pludmales volejbola cienītājs, bet vienā komandā nedrīkst atrasties spēlētāji, kuri Latvijas pludmales volejbola reitingā ieņem augtāku vietu kā pirmajā 50-niekā. Dāmu konkurencē kopā nedrīkst spēlēt pirmās 16 no Latvijas pludmales volejbola reitinga. Reitings atrodams: pludmales.volejbols.lv.

Klubs var būt jebkura juridiska organizācijas vai pašu izdomāts nosaukums. Klubu var pārstāvēt ne vairāk kā 3 vīriešu un 3 sieviešu komandas.  Katram klubam ir atbildīgā persona. Pēc katra posma spēlētāja punkti tiek pievienoti kluba punktiem, kuru tas pārstāv. Noslēgumā labākais klubs saņems naudas prēmiju.

Ar naudas balvām apbalvoti tiks pirmo 3 vietu ieguvēju pāri gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Kopējais balvu fonds: vairāk nekā 700 EUR.                     

Posmi norisināsies “Pafbet” / “O-Sands” laukumos Elektrum OIimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b. Turnīru ciklu organizē “Pafbet” / “O-Sands” sadarbībā ar Rīgas domi un Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentu. Atbalsta arī “Sportland”, “Isostar”, “Just Bar”, “Pafbet”.

Sacensību pieteikums jāiesniedz līdz katras turnīra nedēļas trešdienai e-pastā info@o-sands.lv. Pieteikumā jānorāda vārdi, uzvārdi pārstāvētais klubs. Pirms turnīra tiks izsūtīts spēļu grafiks. Dalības maksa: 22 EUR par katru posmu no komandas.

Gaidot pludmales volejbola sezonu…