Ar spraigām cīņām, pārsteigumiem un lielisku atmosfēru ir noslēgusies otrā Rīgas pludmales volejbola nedēļa.

Pēdējā Rīgas pludmales volejbola nedēļa bija zvaigžņotiem pludmales volejbola notikumiem pilna. Diena sākās ar Ēnu treniņu, kurā iespēju piedalīties ieguva tie, kas pirms tam piedalījās konkursā. No rīta plkst.10.00 astoņas meitenes treniņā ēnoja mūsu pludmales volejbolistes Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku, bet plkst. 11.00 sešpadsmit laimīgie piedalījās treniņā ar Mārtiņu Pļaviņu, Edgaru Toču, Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu. Pēc kārtīgas iesildīšanās treniņš noslēdzās ar profesionālo volejbolistu servēm, kuras ēnu treniņu dalībnieki mēģināja atsist. Pa dienu pludmales volejbola laukumā brīvās cīņas smiltīs, bet vakarā no plkst. 18.00 pilnās Doma laukuma tribīnes sveica mūsu labākos pludmales volejbolistus – Mārtiņu Pļaviņu, Edgaru Toču, Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu, kuri uzsāka cīņu par Doma laukuma karaļa titulu. Pēc pirmājām spēlēm vadībā izvirzījās Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kuri arī turpināja spēles. Jānis Šmēdiņš pārī izvēlējās Edgaru Toču un Mārtiņš Pļaviņš aizvadīja spēles ar Aleksandru Samoilovu. Aizraujošājās spēlēs, kas uzturēja intrigu līdz pat pēdējam mirklim, trešo reizi karaļa titulu ieguva Jānis Šmēdiņš.

Starp King of the Beach spēlēm skatītāji bija iespēja redzēt vienu no visgaidītākajiem Rīgas pludmales volejbola nedēļas notikumiem Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas spēli ar pretiniecēm no Nīderlandes Joy Stubbe un Marleen Van-Iersel. Skaistā spēle nelika skatītājiem vilties, jo uzvaru guva Latvijas pludmales volejbolistes.

Ar fantastisku ceremoniju, kura pulcēja visus Latvijas labākos pludmales volejbolistus un volejbolistes, kā arī mūsu viešņas noslēdzās Rīgas pludmales volejbola nedēļa 2019. Paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem par dalību, atbalstu un pozitīvajām emocijām. Kā arī milzīgs paldies mūsu atbalstītājiem, kas palīdzēja šī skaistā notikuma realizēšanā. Paldies Rīgas domeiRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, mūsu  sponsoriem “LDZ apsardze”, Pafbet.lv, VPVK Bloks, “Helio” “Grindeks”! Paldies arī atbalstītājiem: “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, “Druva”, “Auto Blitz”, “ZUSA” un informatīvajam atbalstītājam – Sporta AvīzeSportacentrs.com.

Grandiozi ir noslēgusies Rīgas pludmales volejbola nedēļa