“Rīgas pludmales volejbola nedēļa” 2019 nav tikai pludmales volejbola svētki, kuros var tikties ar Latvijas un pasaules atzītajiem pludmales volejbolistiem, bet arī iespēja amatieriem izbaudīt spēli prožektoru gaismā pašā pilsētas sirdī.

Arnis Tunte pasākuma galvenais organizators atzīst, ka pludmales volejbola popularitāte Latvijā nemitīgi pieaug, palielinoties amatieru un entuziastu kustībai sporta klubos. Tieši tāpēc “Rīgas pludmales volejbola nedēļas” ietvaros īpaša vieta tiek sniegta amatieru turnīriem.

Uzspēlēt ekskluzīvākajā pludmales volejbola laukumā Latvijā šogad varēs amatieri – Amatieru, King & Queen un MIX turnīros. Lai iegūtu iespēju spēlēt Doma laukumā, tiek izsludināti amatieru atlases turnīri:

9.augusts plkst. 18.30 – King & Queen

16.augusts plkst. 18.30 – Amatieru turnīrs

23.augusts plkst.18.30 – MIX turnīrs

Vairāk informāciju par turnīriem var atrast O-Sands mājas lapā un Facebook profilā.

Pieteikties turnīriem: King & Queen (Facebook pasākums vai info@o-sands.lv); Amatieru turnīrs; MIX turnīrs.

 

Pasākumu rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. Paldies Rīgas domeiRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, mūsu  sponsoriem “LDZ apsardze”, Pafbet.lv, “Ekoosta”, “Helio” “Grindex”! Paldies arī atbalstītājiem: “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, “Druva”, “Auto Blitz”, “ZUSA”.

Ikvienam ir iespēja spēlēt Doma laukumā