KING & QUEEN 22′

O-SANDS KING & QUEEN of  the beach 22′ – rudens sezona “O-SANDS”  jaunajā hallē

“O-SANDS” tradīcijas paliek nemainīgas – katru piektdienas vakaru ļaujamies pludmales volejbolam un izspēlējam pieaugušo King & Queen formāta turnīrus un sestdienās – jauniešu, kuros individuāli, mainoties ar partneriem, tiek noskaidroti labākie pludmales volejbola amatieri.

Pieteikšanās un turnīra anketas atrodamas nedēļā pirms turnīra mūsu sociālajos tīklos Instagram un Facebook.

Ļoti priecājamies par lielo atsaucību un gaidīsim spēlētgribētājus King & Queen turnīros!

Īpaši pateicamies mūsu turnīra atbalstītājiem Hoco & Borofone Accessories, Mario Pizza & Pasta Riga un Biofarmācija.

Rezultāti:

23. septembris K&Q pieaugušie:
 

Vīrieši:

1. Sandis Bērziņš;

2. Dāvis Dumburs;

3. Mārcis Bērziņš;

4. Raivo Pekalis;

5.-8. Raitis Šarkovskis;

5.-8. Kristaps Pūce;

5.-8. Jānis Grīnbergs;

5.-8. Oļegs Sviridenko;

9.-12. Eduards Lukjanovičs;

9.-12. Kristers Dinsbergs;

9.-12. Pēteris Brusovs;

9.-12. Vitālijs Sverlovs;

13. Viesturs Mekšs (pagraba uzvarētājs);

14. Lauris Maksins;

15. Olegs Šilinskis;

16. Edijs Puriņš;

17. Valters Salzirnis.

Sievietes:

1. Anna Kilke;

2. Ieva Štrāla;

3. Vitnija Dommere;

4. Ance Celma;

5.-7. Sabīne Radčenko;

5.-7. Marija Rimša;

5.-7. Agnese Mamaja;

8. Ilze Luhaera (pagraba uzvarētāja);

9. Odrija Asermane;

10. Laura Zeibote;

11. Dace Benjamiņa.

 

16. septembris K&Q pieaugušie:

Sievietes:

1. Signe Erdmane;

2. Ance Celma;
3. Milana Tīna Aleksejeva;
4. Emīlija Jumiķe;
5.-9. Silga Ose;
5.-9. Keita Leinasare;
5.-9. Margarita Matulenko;
5.-9. Vitnija Dommere;
5.-9. Dace Benjamiņa;
10. Marta Drēska (pagraba uzvarētaja);
11. Līva Egle;
12. Elizabete Paula Bandeniece;
13. Lauma Meimere;
14. Marta Feldmane.

Vīrieši:
1. Andris Eglītis;
2. Kārlis Kalniņš;
3. Madars Rumbenieks;
4. Uldis Leškēvičs;
5.-8. Arnis Tunte;
5.-8. Edijs Bundzis;
5.-8. Aleksejs Prigožins;
5.-8. Lauris Maksins;
9.-12. Armands Gardovičs;
9.-12. Filips Fils;
9.-12. Jānis Vītols;
9.-12. Mārtiņš Pūpols;
13. Vitālijs Sverlovs (pagraba uzvarētājs);
14. Oskars Kondrāts;
15. Rihards Leja;
16. Vilmārs Auseklis;
17.-20. Eduards Lukjanovičs;
17.-20. Oļegs Šilinskis;
17.-20. Bruno Leja;
17.-20. Kristaps Lapsiņš;
21.-23. Pēteris Brusovs;
21.-23. Artūrs Valenieks;
21.-23. Vadims Leškovs.

 
17. septembris K&Q jaunieši:
 
Vīrieši:
1. Niks Ameļkovičs (O-Sands);
2. Alekss Ameļkovičs (O-Sands);
3. Egors Pankins (O-Sands);
4. Tomass Krušāns (O-Sands);
5. Adrians Gudermanis (Minusas volejbola skola);
6. Tailers Endrū Natorča (O-Sands), pagraba uzvarētajs;
7. Markuss Krūze (Minusas volejbola skola);
8. Kristofers Diks (O-Sands);
9. Markuss Krūze (Minusas volejbola skola);
10. Kristiāns Pinkovskis (O-Sands).
 
Sievietes:
1. Līva Egle (Rīgas Volejbola skola);
2. Ance Celma (O-Sands);
3. Emīlija Jumiķe (Rīgas Volejbola skola);
4. Laura Staško (Ruukki Pludmales centrs);
5. Estere Krīgere (O-Sands);
6. Ksenija Lenija Gertmane (Rīgas Volejbola skola);
7. Keita Pļaviņa (Rīgas Volejbola skola);
8. Patrīcija Paviļjāne (Rīgas Volejbola skola);
9. Ksenija Nesterova (Rīgas Volejbola skola);
10. Nadežda Golopiatova (O-Sands);
11. Elza Ekmane (Rīgas Volejbola skola), pagraba uzvarētāja;
12. Megija Savicka (O-Sands);
13. Angelina Vatsuro (O-Sands);
14. Katrīna Elizabete Ozola (Rīgas Volejbola skola);
15. Emīlija Jeršova (Rīgas Volejbola skola);
16. Elza Jākobsone (Minusas volejbola skola);
17. Kristīna Romaņenkova (Rīgas Volejbola skola);
18. Adelīna Gorovaja (O-Sands);
19. Linda Žuļina (O-Sands).
 
KING & QUEEN 22′