Jau trešo gadu Rīgas pludmales volejbola nedēļa aicinās spēlēt volejbolu īpašā vietā – Rīgas pilsētas centrā. Šogad pasākums norisināsies Centra sporta kvartālā, Kr.Barona ielā 116a.

Kā katru gadu pirms pasākuma tiek aizvadīti kvalifikācijas turnīri, kas ļauj labākajiem izcīnīt iespēju izspēlēt pludmales volejbola turnīra finālu neparastā atmosfērā pilsētas centrā.

Kvalifikācija tika uzsākta King & Queen turnīram, pirmais posms norisinājās piektdien, 31.jūlijā, O-SANDS pludmales volejbola laukumos, kur pulcēja 34 dalībniekus. Turnīrā piedalījās 20 vīrieši un 14 sievietes.

Vīriešu konkurencē ļoti līdzīgā cīņā uzvarēja Aleksandrs Žodžiks, 2. vietā ierindojās Nicolas Matz un 3. vietā Andris Eglītis.

Sieviešu konkurencē par 1. vietu cīņa bija vēl spraigāka, lai to noskaidrotu, bija nepieciešams spēlēt “apakšiņas”, jo pēc fināla kārtas abām labākajām spēlētājām bija vienāds +/-. 1. vietu spraigā cīņā izcīnīja Ieve Tetere, 2. vietā ierindojās Santa Izvekova un 3. vietā Kristīne Plaude-Dudko.

“Pagrabā” uzvarēja Liene Libere un Jānis Daļeckis.

Līdz ar to tika noskaidroti pirmie dalībnieki, kas piedalīsies King & Queen turnīra finālā Rīgas pludmales volejbola nedēļas ietvaros, kas norisināsies no 25. līdz 28.augustam – apsveicam Ievu Teteri un Aleksandru Žodžiku.

Tiekamies piektdien uz otro King & Queen kvalifikācijas turnīru.

KING & QUEEN kvalifikācija-1.posms