Jau trešo gadu Rīgas pludmales volejbola nedēļa aicinās spēlēt volejbolu īpašā vietā – Rīgas pilsētas centrā. Šogad pasākums norisināsies Centra sporta kvartālā, Kr.Barona ielā 116a.

Kā katru gadu pirms pasākuma tiek aizvadīti kvalifikācijas turnīri, kas ļauj labākajiem izcīnīt iespēju izspēlēt pludmales volejbola turnīra finālu neparastā atmosfērā pilsētas centrā. Pirmajā posmā ceļa zīmi uz Rīgas pludmales volejbola nedēļu izcīnīja Ieva Tetere un Aleksandrs Žodžiks.

2.kvalifikācijas posmā piedalījās 13 vīrieši un 7 sievietes. Vīriešu konkurencē 2. posmā sīvā cīņā uzvarēja Mārcis Jirgensons, neļaujot Aleksandram Žodžikam uzvarēt divos posmos pēc kārtas, kurš šoreiz ierindojās 2. vietā, trešajā vietā ierindojās Vitālijs Kuzņecovs. “Pagrabā”, interesantā cīņā pat līdz pēdējai spēlei, nevarēju zināt, kurš uzvarēs, jo vairākiem spēlētājiem bija līdzīgs uzvaru skaits un arī +/-, bet beigās uzvaras laurus plūca Raimonds Meija.

Sieviešu konkurencē, fināla kārtā, arī bija ļoti līdzīgi rezultāti. Par uzvarētāju kļuva Simona Rozīte, 2. vietā ierindojās Agnese Melne, bet 3. vietā Kristīne Plaude-Dudko. Tā kā “Pagrabā” bija tikai 3 dalībnieces, tika izspelētas “apakšiņas”, kurās pārliecinoši uzvarēja Signe Erdmane, pretinieces neguva vairāk par 1 punktu. Paldies jaudīgajai Mairitai Bumburei, kura spēja spēlēt abās grupās un tika arī finālā, kurā tomēr mazliet pietrūka, lai ierindotos labāko 3.

👏 🏆 Līdz ar to Ievai Teterei un Aleksandram Žodžikam pievienojas Simona Rozīte un Mārcis Jirgensons. Šo piektdien tiekamies trešajā posmā.

Rīgas pludmales volejbola nedēļa norisināsies no 25. līdz 28.augustam Centra sporta kvartālā, Kr.Barona ielā 116a.

Tiekamies piektdien uz trešo King & Queen kvalifikācijas turnīru.
KING & QUEEN kvalifikācija-2.posms