time aberrations kopija
Amatieru pludmales volejbola turnīri, notiek katru piektdienas vakaru un pulcē pludmales volejbola mīļotājus. Pasākuma mērķis ir sniegt pludmales volejbola interesentiem iespēju satikties, uzspēlēt un labi pavadīt laiku.

Forša atmosfēra

Dalībnieku skaits
0

Lieliskas balvas

TURNĪRA NOLIKUMS:

Turnīra norises vieta: Grostonas iela 6b, Elektrum Olimpiskais centrs. Sacensību sākums plkst. 20.00.

Dalībniekiem jāierodas uz reģistrāciju 10 minūtes pirms turnīra sākuma.

Organizatori pieņem pieteikumus “O-Sands” Facebook lapā (spiežot: “Apmeklēšu”), kā arī zvanot vai sūtot sms organizatoriem, KING/QUEEN turnīram līdz piektdienas. plkst. 17:30.

IEVĒROJIET, ka, atzīmējoties ar going jeb apmeklēšu pie izveidotā Facebook pasākuma, organizators rēķinās, ka spēlētājs ieradīsies uz turnīru. Neierašanās gadījumā, savlaicīgi neatceļot savu dalību, organizators var spēlētāju nepielaist pie dalības turpmākajos turnīros.

Turnīrā tiek noteikts dalībnieku skaita ierobežojums: 24 dalībnieki kungiem un 16 dāmām, ja ir vērojams lielāks īpatsvars kādā no grupām, tad šī proporcija var mainīties.

Grupu turnīrā spēlētāji tiek izlikti pēc reitinga.

Ja kāds no dalībniekiem kavēs vai plāno atcelt dalību turnīrā, viņam/viņai par to OBLIGĀTI jāpaziņo organizatoriem (“O-Sands” Facebook lapā, zvanot vai sūtot sms organizatoriem) līdz piektdien. plkst. 17:30.

Katrs no dalībniekiem uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli.

SVARĪGI:

  1. Pēc katras spēles uzvarētāju pāris paziņo spēles rezultātu organizatoriem. Spēlētājs ir atbildīgs par spēles rezultātu precīzu paziņošanu!
  2. Zaudētāju pāris tiesā nākamo spēli.

REZULTĀTI

KING & QUEEN Turnīri