Ar katru dienu Rīgas pludmales volejebola nedēļa 2019 uzņem apgriezienus un kļūst arvien interesantāka un aizraujošāka. Otrā diena pulcēja gan profesionālus sportistus, gan amatierus. Pirmajā dienas daļā Doma laukumā norisinājās brīvās cīņas smiltīs, kas pulcēja ap 100 jauniešus, kas trenējas brīvajā cīņā. Vakarā uz pludmales volejbola spēli ieradās Latvijas sportisti, dziedātāji, modeles un citas sabiedrībā atpazīstamas personības, lai uzspēlētu labdarības spēli ar mērķi ziedot naudu biedrībai ‘Vecpiebalgas rūķi’, kas jau piecus gadus sniedz atbalstu sava novada grūtībās nonākušajiem cilvēkiem. Rīgas pludmales nedēļa jau otro gadu atbalsta biedrības aktivitātes ar labdarības spēli.

Jāuzteic visi dalībnieki kas rādīja lielisku cīņassparu laukumā un pārsteidza skatītājus ar savām prasmēm ne tikai pludmales volejbola laukumā, bet arī ar dažādiem šova elementiem. Dejas, dziesmas, aktiermeistarība, uzvaras gars Doma laukumā uzjundīja augstā līmenī! Bet nedaudz arī par spēlēm.

Labdarības spēlē piedalījās četras komandas: Mihaila Samoilova komandā spēlēja Renārs Zeltiņš, TV raidījumu vadītāja Dagmāra Legante, Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs, motosportists Matīss Karro. Edgara Toča komandā spēlēja bokseris Kaspars Kambala, modele Ginta Lapiņa, režisors Dzintars Dreibers, reperis Reiks. Jāņa Šmēdiņa komandā spēlēja basketbolists Jānis Blūms, modele Karlīna Caune, diriģents Ints Teterovskis, autosportists Reinis Nitišs. Un Mārtiņa Pļaviņa komandā spēlēja basketbolists Kristaps Janičenoks, modes blogere Līga Zemture, cīkstonis Armands Zvirbulis un futbolists Zuarguss. Visveiksmīgāk savu komandu spēja novadīt Mārtiņš Pļaviņš, uzvarot visas 3 spēles. Un aiz sevis atstājot Jāni Šmēdiņu ar savu komandu. Savukārt Edgars Točs ar komandu ieņēma godpilno 3.vietu, bet Doma Laukuma fantastisko četrinieku noslēdza Mihails Samoilovs ar savu komandu!

Vakars turpinājās ar King&Queen titula noteikšanu – pirmie laukumā devās vīri un ieskandināja vēsturisko Doma laukumu pludmales volejbola zīmē – Kristaps Skudra ir tas vīrs, kurš palika nepārspēts un ieguva Doma laukuma karaļa titulu, aiz sevis atstājot Renāru Astru un Rūdolfu Šadrinu, Andis Bertāns šoreiz noslēdz četrinieku! Dāmām Queen titula noteikšanā, pēdējā spēlē Mairita Bumbure izcīnīja tik ļoti nepieciešamos punktus, lai spētu finiša taisnē apsteigt savas konkurentes. Karaliene Mairita Bumbure, 2. vieta Antra Šverna, 3. Santa Izvekova un Baiba Kučika noslēdz četrinieku!
 
Vakara noslēgumā Doma laukumā sevi medaļu spēlēs pieteica MIX komandas. Abas spēles – gan mazais fināls un arī čempionu mačs ļoti aizraujošs. Spēlē par 3.vietu Māris Vensbergs un Mairita Bumbure iesāka spēli ar milzīgu pārsvaru un dominanci laukumā (6:1) , taču Arnis Jarošenko un Ivonna Grīnfelde lēnām un pacietīgi gaidīja īsto momentu, kad sākt uzbrukumu. Šoreiz pašā spēles galonē, rezultāts pat izlīdzinājās (18:18). Caur skaistām un garām epizodēm tomēr augstasinīgāk nospēlēja Māris un Mairita (21:19) un 3. vieta.
Fināla Spēle: Toms Benjavs un Sallija Arhipova pret Nilu Piebalgu un Artu Pļaviņu – īsts saldais ēdiens pašā vecrīgas sirdī priecēja skatītājus ap pusnakti. Un ne bez iemesla, likme augsta – čempionu tituls Doma laukuma Mix turnīrā, kas ir pirmais vēsturē. Spēle nelika vilties, spēles pirmā puse norisinājās punkts punktā. Taču spēles otrajā pusē nedaudz dominēja Nils un Arta, pāris veiksmīgas darbības aizsardzībā no Artas Pļaviņas un Nila Piebalga bumbas triecieni pretinieku laukumu pusē ļāva triumfēt Nilam un Artai (21:18) .
 
Paldies visiem dalībniekiem, kas radīja neaizmirstamas emocijas un ļāvās šim fantastiskajam ceļojumam uz Vecrīgas sirdi – Doma laukumu un uzspēlēt tur pludmales volejbolu.

Pasākumu rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. Paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, mūsu  sponsoriem “LDZ apsardze”, “Pafbet.lv“, “VPVK Bloks“, “Helio” “Grindeks”! Paldies arī atbalstītājiem: “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, “Druva”, “Auto Blitz”, “ZUSA” un informatīvajam atbalstītājam – Sporta AvīzeSportacentrs.com.

Latvijas slavenības uzkurina Doma laukuma atmosfēru