Trīs mēnešu garumā norisinājās pludmales volejbola kauss jauniešiem. Turnīra mērķis bija attīstīt pludmales volejbolu bērnu un jauniešu vidū. Dot iespēju jauniešiem apliecināt savu spēlēt prasmi, iegūt pieredzi, satikt draugus un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Ir svarīgi jauniešus pieradināt pie regulāriem turnīriem, lai tie kalpotu kā nozīmīgs atskaites punkts treniņiem.

Turnīrs norisinājās trijos posmos: 1.posms notika 16. un 17. februārī, 2.posms – 16. un 24.martā un fināla, 3.posms noslēdza turnīru 20. un 21.aprīlī.

Kopumā pludmales volejbola kauss pulcēja 300 dalībniekus, piedaloties 150 komandām – 60 meiteņu un 90 zēnu komandas. Turnīrs tika organizēts divās grupās U15 (2005. un 2006.gadā dzimušie) un U17 (2003. un 2004.gadā dzimušie), attiecīgi turnīrā piedalījās 67 komandas U15 vecuma grupā un 83 komandas U17 vecuma grupā.

Neaprakstāmas emocijas aizraujošajās cīņas, bieži vien par izšķirošajiem punktiem trīs mēnešu garumā sniedza iespēju jauniešiem attīstīt savas profesionālās iemaņas, kā arī trenēt spēju koncetrēties un rādīt savu labāko sniegumu nozīmīgos mirkļos. Turnīrs bija lieliska iespēja treneriem vērot savu audzēkņu izaugsmi, lai turpinātu uzlabot jauniešu sniegumu.

Pludmales volejbola kausu jauniešiem organizēja biedrība ‘Šmēdi’ sadarbībā ar SIA ‘O-Sands’, lielu paldies vēlamies teikt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un Rīgas Volejbola skolai par atbalstu, kā arī McDonalds, kas visu turnīra gaitu jauniešus priecēja ar balvām, sagādājot arī īpašu, garšīgu pārsteigumu dalībniekiem un apmeklētājiem turnīra finālā.

Pateicamies visiem par dalību un ceram uz turpmāko sadarbību, lai kopā priecātos par pludmales volejbolu un palīdzētu jauniešiem izcīnīt savu medaļu!

McDonald’s pludmales volejbola kauss jauniešiem