Novembris ir klāt un arī mēs esam kārtīgi ieskrējušies sezonā un gatavi aizvadīt aktīvu un interesantu mēnesi. Un, protams, aicinām visus mums pievienoties!

Visa novembra garumā aizvadīsim jauniešu turnīrus dažādās vecuma grupās. Mēnesi iesāksim ar U18 vecuma grupas turnīru – 2.novembrī plkst.11.00 (ej.uz/NovembrisU18Jauniesi); mēneša vidū tiksimies ar U16 vecuma meitenēm un zēniem – 17.novembrī plkst. 9.00 (ej.uz/NovembrisU16Jauniesi) un mēnesi noslēgsim ar jaunāko – U14 vecuma grupu – 30.novembrī plkst.11.00 (ej.uz/NovembrisU14Jauniesi). Turnīra nolikumu var atrast šeit un pieteikšanās turnīriem ir atvērta jau šobrīd.

Pārsteigums no O-Sands novembra otrajā nedēļā – sestdien, 9.novembrī plkst.11.00 norisināsies pirmais O-Sands pludmales tenisa turnīrs. Jā – tieši pludmales teniss, jo tā ir lieliska aktīva brīva laika pavadīšana, tāpēc aicinām jauktās pludmales tenisa komandas pieteikties turnīram un izbaudīt pirmo mūsu rīkoto turnīru un priecāties par īpašajām balvām un citiem pārsteigumiem! Turnīra nolikums ir pieejams šeit un reģistrēties turnīram iespējams – ej.uz/pirmaistenisaturnirs.

Viens no gaidītākajiem pasākumiem tumšajā novembra laikā ir gaismas festivāls Staro Rīga, kas vienmēr rada pilsētā īpašu atmosfēru un ierasti arī O-Sands festivāla ietvaros veido īpašu ‘Staro Rīga’ noskaņu arī pludmales volejbola laukumos ar neparastu apgaismojumu un skaņu turnīrā ‘Skanstes kauss’. Lai padarītu turnīru vēl aizraujošāku, šogad tas norisināsies īpašā ‘Sand Band’ formātā (side out turīra formāts). Komandu skaits ir ierobežots, tādēļ laicīgi nodrošini savu dalību, piesakoties turnīram ej.uz/SkanstesKauss19Turnīra nolikums ir pieejams šeit.

Visa novembra garumā turpināsim aizvadīt KING & QUEEN turnīrus piektdienās plkst.20.00, turnīriem var pieteikties pie pasākuma O-Sands FB lapā. Kā arī īpaša dāvana ir nedēļas nogales akcijas, kad ir iespējams laukumu rezervēt par 24eur/h. Kā ierasts darba dienu vakaros notiek pludmales volejbola treniņi pieaugušajiem, treniņu grafiku var apskatīt šeit, sazinies ar mums par brīvo vietu pieejamību treniņos.

Prieks sagaidīt novembri 🍂 kopā ar jums un mūsu atbalstītājiem MaximaMcDonald’sRīgas volejbola skolaCitybee Latvijapafbet.lv un Isostar Latvija.

Tiekamies pludmales volejbola laukumos!

Novembris O-Sands laukumos