Vasaras bezmaksas treniņi jauniešiem pludmales volejbolā rit pilnā sparā, arī vasara uzņem apgriezienus. Lai jaunieši varētu pārbaudīt savas prasmes, trenējoties jau vienu mēnesi ar pusi, O-Sands aicina piedalīties atklātajā jauniešu čempionātā pludmales volejbolā U15 un U19 vecuma grupām. Jauniešu dalība turnīros kalpo kā svarīgs atskaites punkts treniņiem. Tā kā vasaras treniņi ir paredzēti jauniešiem ar jebkuru sagatavotības pakāpi, arī čempionāts tiek pielāgots tā, lai ikvienam būtu iespēja piedalīties. Tāpēc tiks dota iespēja pieteikties turnīram tautas klasē vai sporta klasē, atbilstoši savam līmenim.

Čempionāta mērķis ir sniegt iespēju ikvienam apliecināt savu spēlēt prasmi, iegūt pieredzi, satikt draugus un veselīgi pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. Tas tiek organizēts zēniem un meitenēm divās vecuma grupās: U15 (2005.gadā dzimušie un jaunākie) un U19 (2001. gadā dzimušie un jaunākie).

Sacensības norisināsies O-Sands āra pludmales laukumos (Skanstes iela 2B, Rīga) 25.jūlijā no plkst. 13.00 – 18.00 (pēc nepieciešamības spēļu laiki var tik mainīti).

Pieteikšanās čempionātam ir atvērta līdz 24.jūlija plkst. 20.00.

Komandu reģistrācija notiek turnīra dienā sekretariātā 30 minūtes pirms turnīra.

Izspēle notiks 2 posmos – grupu turnīrā un finālā pēc 1 mīnuss sistēmas. Dalībnieku skaits grupās, komandu skaits, kas izies no grupas, setu skaits un punktu skaits setā tiks noteikts atkarībā no komandu skaita. Spēļu tiesāšana – tiesāšana notiek pēc atvieglotiem FIVB noteikumiem. Kā allaž čempionāta uzvarētāji saņems mūsu atbalstītāju balvas un diplomus. Maksa dalībai čempionātā  ir 3EUR no cilvēka.

Piesakot savu dalību, katrs turnīra dalībnieks apliecina, ka pats atbild par savu veselības stāvokli. Traumu gadījumā O-Sands nodrošina ātrās medicīniskās palīdzības izsaukšanu.

☀️Baudām vasaru un tiekamies pludmales volejbola laukumos!

Papildus informāciju par čempionātu var uzzināt sūtot e – pastu uz info@o-sands.lv

O-Sands atklātais jauniešu čempionāts 25.jūlijā