Lai arī vasara jau lēnām tuvojas izskaņai, varam droši teikt, ka tā bija lieliska un esam daudz ko sasnieguši. Arī Latvijas čempionāts pludmales volejbolā 2019 ir noslēdzies, liels prieks bija par visu mūsu audzēkņu dalību tajā. Lai svinētu sasniegumus šis ir atskats uz mūsu – O-Sands pludmales volejbola skolas, svarīgākajiem mačiem!

Īpaši lepojamies ar to, ka fināla sacensībās O-Sands pludmales volejbola skolu pārstāvēja vairākas komandas, kopumā tās bija 20 komandas vairākās vecuma grupās.

Salīdzinot ar rezultātiem iepriekšējos gados, sasniegumi ir acīmredzami uzlabojušies un jauniešu spēles kvalitāte ir augusi. Priecājamies par ievērojamo progresu, kas visus motivē strādāt vēl cītīgāk.

Liels lepnums par U17 grupas puišiem, kas O-Sands pludmales volejbola skolai atnesa dubultuzvaru:

2019.gada Latvijas čempioni 🏆 Leo Saulītis un Markuss Silkalns,

2019.gada Latvijas vicečempioni 🥈Dāvis Teteris un Olivers Bulgačs!

Jaunākajā – U13 vecuma grupā bronzu izcīnīja 🥉 Valters Ķirsons un Tomass Blekte
Turpat aiz goda pjedestāla palika mūsu brāļi Niks un Alekss Ameļkoviči!
Kā arī U15 vecuma grupā 4.vietu ieguva Kristaps Naglis un Bruno Bulgačs!

👏 Jāuzteic arī visi, kas piedalījās un spēja pārvarēt sevi un parādīt lielisku cīņassparu laukumā:

Sofija Statkuss, Grieta Vīksne, Patriks Orups, Alise Eksta, Gerda Šnore, Nauris Dancis, Gustavs Druska, Valters Ķirsons, Aivis Blekte, Tomass Blekte, Niks Ameļkovičs, Alekss Ameļkovičs, Hugo Straustiņš, Hugo Verlis, Markuss Silkalns, Leo Saulītis, Dāvis Teteris, Olivers Bulgačs, Oskars Kilks, Kristaps Naglis, Markuss Maculevičs, Bruno Bulgačs, Ivars Tabors, Reinis Rorbaks, Alise Jurševska, Marta Raituma, Amanda Zālīte, Sanija Bērziņa, Keita Leinasare, Viesturs Mekšs, Robins Zaščerinskis, Rūdolfs Lēnerts.

MĒS AR JUMS LEPOJAMIES!

Paldies visiem treneriem- Jorenam, Aivai, Ingaram, Annijai, Alisei un Atvaram!
Paldies O-Sands pludmales volejbola hallei un Arnim!
Paldies vecākiem, ģimenēm, faniem un visiem treniņbiedriem!


Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentamLatvijas Tautas sporta asociācijaiRīgas Volejbola skolaiPillarMcDonaldsMaxima un Marine Underwriting Services par kopā būšanu un atbalstu.

Tiekamies smiltīs!

O-Sands audzēkņi aizvadījuši lielisku sezonu