No 5. – 7.jūlijam Jelgavas pilsēta uzņēma ap 2800 Latvijas labākos jaunos sportistus 29 Olimpiskajos sporta veidos VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē. Sacensības pludmales volejbolā norisinājās 5. un 6.jūlijā, kurā mūsu jaunie pludmales volejbolisti pārstāvēja O-Sands, Rīgas volejbola skolu un visbeidzot Rīgas pilsētu. Lai gan laika apstākļi nelutināja, jaunieši parādīja fantastisku sniegumu, kas vainagojās ar divām izcīnītām medaļām.

Par Olimpiādes čempioniem kļuva Markuss Graudiņš un Leo Saulītis, bet godpilno 3. vietu izcīnīja Dāvis Teteris un Olivers Bulgačs. 

Treneris Atvars Vilde ir gandarīts par panākumiem: ”Nenoliedzami liels sasniegums mums kā komandai un O-Sands pludmales volejbolam kopumā. Ieguldītais darbs treniņos beidzot ir atmaksājies. Rūpīgi gatavojāmies šai sezonai un sacensībām – ir redzams, ka tās lietas, ko treniņos mācāmies, nes augļus. Šis ir tikai sākums, maziem solīšiem turpināsim strādāt un tiekties uz augstākiem mērķiem.”

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde līdzinās lielajām Olimpiskajām spēlēm. Tā tiek balstīta uz Olimpisko spēļu tradīcijām un šo pasākumu laikā, dalībnieki visciešākajā mērā var sajust Olimpisko gaisotni, tādēļ vēl jo lielāks prieks par to, ka jauniešu sagatavotības līmenis atbilst šāda mēroga sporta sacensībām.

Apsveicam puišus, trenerus, O-Sands komandu un visus līdzjutējus!

O-Sands jauniešiem zelts un bronza Olimpiādē