2022. gada 18. septembrī “O-SANDS” jaunieši Turcijā izcīnījuši zelta un sudraba medaļas Pasaules čempionātā U-19 grupā, kur finālā otro reizi vēsturē tikās vienas valsts divas izlases. Kristians Fokerots pārī ar Gustavu Auziņu izcīnīja zelta medaļas un Olivers Bulgačs kopā ar Dāvi Teteri – sudraba medaļas.

Par to kā puišiem veicās katrā no spēlēm iespējams lasīt: https://volejbols.lv/zina/pasaules-u-19-pludmales-volejbola-cempionata-latvijas-izlase-izcina-zelta-un-sudraba-medalas

Savu prieku par puišu panākumiem nespēj slēpt arī “O-SANDS” vadītājs:

“Īpaši lepojamies ar puišu treneri Atvaru Vildi un to, ka sudraba medaļnieki Olivers Bulgačs un Dāvis Teteris pirmos soļus pludmales volejbolā spēruši tieši “O-SANDS” treniņos. Tā ir fantastikaaaaaa! Talantam nav nozīmes bez smaga darba – un to, ka puiši var strādāt un cīnīties – to viņi ir parādījuši. Lūk arī rezultāts! Esmu pārliecināts, ka nākotnē pludmales volejbolā Latvijas vārds izskanēs arvien biežāk.”

/Arnis Tunte/

20. Septembra vēlā vakarā mūsu čempionus uz Rīgas starptautisko lidostu ar baloniem, kūkām un ziediem brauca sagaidīt sportistu ģimenes un atbalstītāji.

Šeit neliels foto atskats no sagaidīšanas:

Foto: Artūrs Stiebriņš

Vēlreiz sveicam ikvienu iesaistīto, rakstot volejbola vēsturi – Rīgas Volejbola skolu, treneri Lauri Iecelnieku un Murjāņu Sporta ģimnāziju, puišu ģimenes, draugus un treniņu biedrus!

Pasaules U-19 pludmales volejbola čempionātā “O-SANDS” sportisti izcīna zelta un sudraba medaļas