Arī šogad, skaisti noslēdzot vasaras sezonu, no 25. līdz 28.augustam Rīgas centrā norisināsies Rīgas pludmales volejbola nedēļa, kas iepriekšējos divus gadus norisinājās Doma laukumā. Šoreiz pasākumam izvēlēta ne mazāk īpaša vieta – Centra sporta kvartāls, Kr.Barona ielā 116a, kur, kā ierasts, visi pludmales volejbola cienītāji tiek aicināti piedalīties un baudīt šo sporta veidu.

Jau trešo gadu pēc kārtas Rīgas pludmales volejbola nedēļa piedāvās aizraujošas Latvijas profesionālu pludmales volejbolistu spēles, sabiedrībā zināmu cilvēku labdarības turnīru, amatieru sacensības un jauniešu turnīrus, kā arī īpašu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākumu.

Ik dienu pludmales volejbola laukumus aizpildīs dažāda vecuma jaunieši, kuri iepriekš aizvadot kvalifikācijas turnīrus, nopelnīja iespēju kāpt uz galvenā laukuma skatītāju priekšā. Tradicionāli viena diena – šoreiz piektdiena 28.augusts, tiks aizvadīta īpašā gaisotnē, kad jauniešiem būs iespēja tikties ar saviem pludmales volejbola elkiem, izspēlēt dažādas stafetes un konkursus, kā arī aizvadīt paraugtreniņus.

Tāpat kā jaunieši arī amatieri cīnījās iepriekš organizētos kvalifikācijas turnīros, lai kāptu Rīgas pludmales volejbola nedēļas smiltīs un pierādītu savas prasmes. Šogad pasākuma jaunums ir pludmales volejbola haļļu turnīrs, kurā haļļu – “O-Sands”, “Beach Box”, “Beach Arena” un “Ruukki” pārstāvji sacentīsies savā starpā, lai izcīnītu meistarīgākās halles titulu.

Gaidītākais “Rīgas pludmales volejbola nedēļas” notikums ir “Lido King of the beach” spēle, kurā individuāli sacentīsies Latvijas četri spožākie vīriešu pludmales volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Saglabājot intrigu līdz pat pašai spēlei, 28.augusta vakarā noskaidrosim, vai Jānim Šmēdiņam izdosies izcīnīt Kinga titulu divus gadus pēc kārtas. Spēle tiks translēta Best4Sport televīzijas kanālā. Protams, pasākums neiztiks bez iemīļotās labdarības spēles, kurā Latvijas populārie sportisti, aktieri, televīzijas personības un mūziķi piepildīs pludmales volejbola laukumu ar atraktīvām izdarībām.

Pasākumu rīko biedrība “Mārtiņa Pļaviņa sporta klubs” un tas var notikt pateicoties uzticamajiem atbastītājiem Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, “Maxima”, “Tet”, “Lido”, “Pafbet.lv”, Latvijas Volejbola Federācija, Rīgas Volejbola skola.

Lūdzam sekot līdzi drošības pasākumiem. Sīkāku informācija par pasākumu un tā programmu pieejama te.

Pludmales volejbols atkal Rīgas centrā