Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles, kuru ietvaros 17. augustā Lucavsalā tiks rīkots pludmales volejbola turnīrs.

Sacensības notiks MIX formātā – piedalīties var ikviens, kam interesē pludmales volejbols. Komandā var  pieteikties 4 cilvēki, bet laukumā atrodas 3 spēlētāji, no kuriem vismaz  viena ir sieviete. Maksimālais komandu skaits ir 24, tāpēc priekšroka tiek dota komandām, kuras piesakās agrāk.

Piekteikšanās Pludmales spēļu volejbola turnīram ir atvērta līdz 12.augustam. Dalībnieku reģistrācija un nolikums mājaslapā pludmalesspeles.lsfp.lv, aizpildot elektronisko pieteikumu formu un veicot apmaksu par komandu. Dalības maksā ietilpst speciālais pasākuma krekls.

BeActive Pludmales spēļu mērķis ir popularizēt pludmales sporta veidus, veicināt aktīvu dzīvesveidu individuāli un ģimenēs, attīstīt un popularizēt pludmales volejbolu, lai pludmales volejbols tiek uztverts ne tikai kā sporta veids, bet arī kā lieliska laika pavadīšana ar atsaucīgiem un jaukiem cilvēkiem.

Nenokavē pieteikšanos pludmales volejbola turnīram Lucavsalā