Esam jaudīgi iesākuši vasaras bezmaksas treniņus jauniešiem pludmales volejbolā. Pirmais mēnesis ir noslēdzies – lai arī nepilns, taču iespaidīgs! Laika apstākļi mūs lutināja – cik karsti iesākās jūnijs, tik lietains un vējains tas noslēdzās. Iespējams tas arī ir iemesls apmeklējuma rekordu saglabāšanai visa mēneša garumā, lai vai kā skaitļi ir iespaidīgi!

Vasaras treniņus pludmales volejbolā iesākām 10.jūnijā, esam aizvadījuši 14 aizraujošas treniņu dienas un 20 treniņus kopā. Jūnija mēnesī treniņus kopumā apmeklēja 771 jaunietis – fantastiski! Esam patiesi gandarīti un priecīgi par tik lielisku iesākumu, O-Sands treneris Atvars Vilde komentē: ”Prieks par visiem, kas ierodas treniņos. Jauniešu skaits, kas apmeklē treniņus O-Sandā nemitīgi pieaug un vasaras garumā mēs centīsimies uzņemt jaunus dalībniekus atkal un atkal. Es ceru un ticu, ka no mums izaugs nākamie čempioni ir tikai jāuzdrīkstas sākt trenēties! ”

Treniņi notiek četrās vecuma grupās. Jaunākajā vecuma grupā ir pieteikušies ap 200 jauniešu un šīs grupas jaunie volejbolisti nebeidz pārsteigt ne tikai skaita, bet arī meistarības ziņā! Tieši jaunākie sportotāji ir aktīvākie treniņu dalībnieki. Treneris Ingars Ivanovs atzīst: “Pirmais mēnesis pagājis ļoti raiti. Ja godīgi, tad bērnu ir daudz vairāk nekā biju gaidījis, bet tas jau forši, ir ko darīt un var nodot savas zināšanas tiem, kuriem tas tiešām interesē.” Šī mēneša rekords bija 94 pludmales volejbolisti vienā dienā vecumā līdz 13 gadiem!

Ir patiess prieks satikt jauniešus, kas jau iepriekšējos gados ir piedalījušies mūsu treniņos. Esam gandarīti, ka viņi turpina pavadīt savas vasaras kopā ar mums, kas liecina par labo treniņu kvalitāti un to, ka jaunieši ir iemīlējuši pludmales volejbolu. Trenere Alise Lece piebilst: “Ir prieks strādāt, jo jaunieši cītīgi turpina apmeklēt treniņus, arī neskatoties uz laika apstākliem! Ar kolēģiem viegli sastrādājamies, dalot jauniešus grupās, un cenšamies piedāvāt jauniešiem ar lielāku pieredzi apmeklēt treniņus ar O-Sands pludmales volejbola skolas grupām.”

Vasaras bezmaksas treniņus jauniešiem pludmales volejbolā tiek piedāvāti jau ceturto gadu. Projekta mērķis ir nodrošināt ikvienam bērnam un jaunietim, kas dzīvo Rīgā, iespēju sportot bez maksas, sniegt profesionālus bezmaksas treniņus pludmales volejbolā bērniem visos vecumos un jebkura līmeņa sagatavotības pakāpē un veicināt aktīvu brīvā laika pavadīšanu un veselīgu dzīvesveidu. Šogad treniņiem līdz šim ir pieteikušies 380 jauniešu, pieteikumu skaits joprojām turpina augt. Šogad treniņi notiek no 10.jūnija līdz 30.augustam. Paldies par atbalstu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Latvijas Tautas sporta asociācijai, Pillar, McDonalds un Maxima, kā arī liels prieks atbastītaju pulkā sveikt arī Marine Underwriting Services.

Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, tiekamies pludmales volejbola laukumos!

Rekordliels vasaras treniņu apmeklējums jūnijā – 771 jaunietis