Rīgas pludmales volejbola nedēļa ir uzsākta ar smaidiem un priekiem. Doma laukuma pludmales volejbola laukums bija piepildīts ar jauniešiem. Diena uzsākās ar Rīgas volejbola skolas Krasta maču, kurā uzvaru guva Labais krasts. Dienas gaitā uz pludmales volejbola laukuma mačus aizvadīja dažāda vecuma jaunieši un jaunietes gan no O-Sands pludmales volejbola skolas, gan no Ventspils pludmales volejbola kluba ‘Bloks’ un Rīgas volejbola skolas jaunieši. Papildus jaunieši piedalījās dažādās aktivitātēs kā bumbas žonglēšana uz vienas rokas, apakšējo piespēļu konkurss, burtu juceklis un citi konkursi, kuros veiksmīgākos jauniešus apbalvoja O-Sands vasaras bezmaksas treniņu atbalstītāji  – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentsLatvijas Tautas sporta asociācijaRīgas Volejbola skolaPillarMcDonaldsMaxima un Marine Underwriting Services. Pārsteigums jauniešiem bija fināla stafete, uz kuru ieradās Latvijas labākie pludmales volejbolisti – Tīna Graudiņa, Anastasija Kravčenoka, Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs un Aleksandrs Samoilovs, sniedza autogrāfus, apbalvoja un fotografējās ar jauniešiem. Jauniešu dienas noslēgumā visus priecēja Reiks ar grupu un garšīgais Druvas saldējums.

Vakarā uz pludmales volejbola laukuma kāpa četri amatieru sieviešu un vīriešu pāri, kuri izspēlēja amatieru turnīra finālu. 

Spēlē par 3. vietu Juris Orups un Edgars Igaunis spēja pārspēt Jāni Purviņu un Mārtiņu Civkoru ar rezultātu 2:0 (15-7 ; 15-11). Dāmām par 3. vietu Līva Sola un Līga Plāte bija pārākas pār Ludmilu Jegorovu un Salliju Arhipovu 2:0 (15-10 ; 15-9). 
 
Finālā dāmām Simona Rozīte un Santa Izvekova burtiski izrāva uzvaru no rokām Mairitai Bičkovskai un Antrai Švernai. Spēles rezultāts 2:1 (12-15 ; 21-19 ; 15 – 9), jāuzteic abas komandas, kas lika notrīcēt Vecrīgas sirdī esošajam Doma laukumam otrā seta galotnē! Skaista spēle, ko novērtēja skatītāji!
Vīriem finālā Oskars Puga un Kārlis Celmiņš uzvarēja Mārtiņu Birzi un Artūru Hirkovski – 2:0 (15:10 ; 15:12). Jāatzīmē Artūrs un Mārtiņš, kas spēja rādīt lielu pretestību spēcīgajiem Oskara un Kārļa uzbrukumiem. Mārtiņš vienozīmīgi iekaroja skatītāju simpātijas, kas nakts melnumā spēja pieskandināt Doma Laukumu! Ar apbalvošanas ceremoniju pusnaktī noslēdzās pirmā Rīgas pludmales volejbola nedēļas 2019 diena. Paldies visiem dalībniekiem par neaizmirstamiem mirkļiem turnīrā.

Pasākumu rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. Paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, mūsu  sponsoriem “LDZ apsardze”, “Pafbet.lv“, “VPVK Bloks“, “Helio” “Grindeks”! Paldies arī atbalstītājiem: “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, “Druva”, “Auto Blitz”, “ZUSA” un informatīvajam atbalstītājam – Sporta AvīzeSportacentrs.com.

Rīgas pludmales volejbola nedēļa 2019 ir sākusies