Turpinot pagājušā gada aizsākto tradīciju, arī šogad pašā Rīgas sirdī – Doma laukumā – norisināsies “Rīgas pludmales volejbola nedēļa”.

aizraujošas pasaules un Latvijas profesionālu pludmales volejbolistu spēles

iespēja amatieriem izbaudīt spēli uz ekskluzīvākā pludmales volejbola laukuma Latvijā

neaizmirstams vasaras bezmaksas pludmales volejbola treniņu jauniešiem noslēgums

Arī šogad no 28. līdz 30.augustam Doma laukumā būs vērojami aizraujoši pludmales volejbola pasākumi – Latvijas un pasaules profesionālu pludmales volejbolistu spēles, amatieru sacensības un jauniešu vasaras bezmaksas treniņu noslēguma pasākums.

Viens no gaidītākajiem mirkļiem būs šī gada Eiropas čempioņu Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas spēle ar volejbolistu pāri no Nīderlandes – Marlēnu Ramondu Van Jerselu (Marleen Ramond–Van Iersel) un Džoju Stubi (Joy Stubbe). “Iespēju spēlēt pludmales volejbolu pašā pilsētas centrā un vietā ar vēsturisku nozīmi, mēs nevarējām palaist garām!” tā Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa stāsta par ideju dalībai Rīgas pludmales volejbola nedēļā. Vēl pirms pludmales volejbolistes kļuva par Eiropas čempionēm, viņas uzrunāja pasākuma organizatorus ar vēlmi piedalīties. Arī pagājušajā gadā volejbolistes sekoja līdzi pasākumam Doma laukumā, uzslavējot tā kvalitāti un ideju. Anastasija Kravčenoka turpina “Pludmales volejbola laukums pašā Rīgas centrā ir ekskluzīvi, tāds arī bija šis pasākums pagājušajā gadā. Šogad man un Tīnai ir dota iespēja izbaudīt ekskluzīvu pludmales volejbola atmosfēru Rīgas centrā un, protams, mēs mēģināsim sagādāt pozitīvas emocijas mūsu atbalstītājiem.” Paraugspēli Graudiņa/Kravčenoka pret Van-Iersel/Stubbe varēs noskatīties 30.augustā plkst.18.00.

Pēc paraugspēles uz laukuma tiks aicināti Latvijas labākie vīriešu pludmales volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Lai gan pludmales volejbols ir komandas sporta veids, šoreiz volejbolisti stāsies viens otram pretī individuāli, katrā spēlē mainoties ar pāriniekiem, un sacentīsies par Doma laukuma Kinga titulu ‘King of the beach’ turnīrā.

Atbalstot pludmales volejbola amatieru kustību, Rīgas pludmales volejbola nedēļa piedāvās vairākus turnīrus amatieriem – 28.augusta vakarā amatieru turnīrs sievietēm un vīriešiem un 29.augusta vakarā tradicionālais pludmales volejbola turnīrs ‘King & Queen’ un MIX turnīrs. Par iespēju spēlēt Doma laukumā amatieriem ir jāiziet kvalifikācijas turnīri, kas augustā tiek izspēlēti O-Sands pludmales volejbola laukumos.

Jau ierasti pasākuma viena diena, šoreiz 28.augusts, būs veltīta jauniešiem, kuri tiks priecēti ar dažādām pludmales volejbola aktivitātēm, izspēlēm un treniņiem, kā arī iespēju satikt savus pludmales volejbola elkus. Īpašs pārsteigums būs pludmales volejbola treniņi Doma laukumā, kas tiks piedāvāti ne tikai jauniešiem, bet arī pieaugušajiem. 30.augusta rītā no plkst.10.00 Doma laukumā būs vienreizēja iespēja piedalīties treniņā ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem un volejbolistēm. Sekojiet līdzi pasākuma aktualitātēm, lai uzzinātu par pieteikšanos un dalību treniņos.

Labdarības spēle

Ar to pārsteigumi nebeidzas, jo 29.augusta 19.00 Latvijas populārie sportisti un citas zvaigznes mērosies spēkiem pludmales volejbolā labdarības spēlē ar mērķi ziedot naudas balvu biedrības “Vecpiebalgas novada rūķi” labdarības aktivitātēm.

Atlases amatieru turnīriem Doma laukumā

Pagājušogad mēs izdarījām šķietami neiespējamo – pierādījām, ka pludmales volejbols var ienākt pašā Rīgas centrā, izbūvējot tur smilšu laukumus. Arī šogad neapstāsimies pie jau sasniegtā un esam gatavi ļauties jauniem izaicinājumiem un neaizmirstamam vasaras noslēgumam Vecrīgā.

Šāds pasākums nebūtu iespējams bez atbalstītājiem.

Pasākumu rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. Paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, mūsu  sponsoriem “LDZ apsardze”, Pafbet.lv, “Ekoosta”, “Helio” “Grindeks”! Paldies arī atbalstītājiem: “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, “Druva”, “Auto Blitz”, “ZUSA” un informatīvajam atbalstītājam – Sporta AvīzeSportacentrs.com.

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai!

Rīgas pludmales volejbola nedēļa 2019