Kaut kas tāds galvaspilsētā notiek pirmo reizi – no 28.augusta līdz 1.septembrim pašā Rīgas sirdī – Doma laukumā tiks izveidoti pludmales volejbola laukumi, kuros norisināsies Rīgas pludmales volejbola nedēļas pasākumi.

Rīgas pludmales volejbola nedēļas ietvaros katru dienu notiks kādi aizraujoši pasākumi. Sāksim 28.augustā ar tradicionālo pludmales volejbola turnīru “King&Queen”, kurā varēs piedalīties šīs vasaras turnīru spēcīgākie amatieru līmeņa spēlētāji. 29.augustā Doma laukumā būs Bērnu diena, kurā dažādos pludmales volejbola prasmju pārbaudījumos aicināsim piedalīties gan mūsu treniņu dalībniekus, kuriem šis būs vasaras treniņu sezonas noslēgums, gan arī visus citus interesentus līdz 18 gadu vecumam. Savukārt 29.augusta pievakarē laukumos notiks amatieru turnīrs. 30.un 31.augustā pa dienu skatītājiem būs iespēja vērot Eiropas mēroga smilšu cīņas.

Aizraujošs būs 30.augusta vakars, kad no plkst.19.00 notiks sabiedrībā pazīstamu cilvēku labdarības spēle – populāri aktieri, mūziķi un citas zvaigznes mērosies spēkos pludmales volejbolā. Šī turnīra naudas balva tiks ziedota labdarībai. 31.augustā un 1.septembrī Doma laukumā ieradīsies profesionāļi – notiks Latvijas kauss pludmales volejbolā, kurā savu dalību jau ir apstiprinājuši Latvijas vadošie pludmales volejbola dueti – Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kā arī Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.

“Pludmales volejbols ir demokrātisks un ikvienam pieejams sporta veids, ko var spēlēt teju jebkurā vietā. Kāpēc gan neļauties kādai avantūrai? Aizdomājos, ka būtu interesanti sarīkot turnīru Doma laukumā, uz vairākām dienām bruģēto laukumu pārveidojot par pludmales volejbola valstību. Tas ir izdevies – esam gatavi vest uz Doma laukumu smilšu kravu, bumbas un volejbola tīklus, pierādot, ka nekas šajā pasaulē nav neiespējams. Parādīsim gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem, ka pludmales volejbols ir viens no aizraujošākajiem sporta veidiem pasaulē,” stāsta SIA “O-Sands” vadītājs, pasākuma idejas autors un galvenais rīkotājs Arnis Tunte.

Šāds pasākums nebūtu iespējams bez atbalstītājiem. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. Paldies sponsoriem: Rīgas domei un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, LiveRīga, SMScredit.lv, “LDZ apsardze”, Pafbet.lv, Latvijas Volejbola federācijai, “Lattelecom”, “Ekoosta”, “LIDO”! Paldies arī atbalstītājiem: “Karlo Motors”, “Citroen”, “LETA”, “Sporta Avīze”, Sportacentrs.com, “Star FM”, “Bloks”.

Plašākai informācijai:
Arnis Tunte,
Tel.: 26347703
E-pasts: arnis@o-sands.lv

Rīgas pludmales volejbola nedēļa Doma laukumā