Jauniešu turnīrus noslēdza U18 vecuma grupa, kas noteica savus uzvarētājus trešajā pasākuma dienā, 27.augustā. Uz godalgotā pjedestāla tika aicināti:

1.Anna Rīta/ Elīza Līva Kalniņa

2.Alise Eksta / Gerda Šnore

3.Evita Līva Stjade / Emīlija Tralmaka

4.Heilija Laima Keirāne / Evija Giela

1.Sandis Bērziņš / Dāvis Teteris

2.Leo Saulītis / Reinis Andersons

3.Jānis Dobelis /Renis Rorbaks

4.Viesturs Pastars / Mārtiņš Janums

Trešās dienas vakarā ar jautrām izdarībām laukumu uzkurināja Latvijas sabiedrībā zināmas personas. Labdarības spēlē piedalījās sešpadsmit Latvijas labākie sportisti, Tv sejas, mūziķi, komiķi, aktieri un režisori, kuri tika iedalīti četrās komandās. Katrai komandai tika nozīmēts savs treneris. Komanda, kura guva uzvaru turnīrā bija Mārtiņa Pļaviņa vadībā, tajā piedalījās – laika ziņu diktore Ramona Salmiņa, basketbolists Kristaps Janičenoks, dziedātājs Justs, kino režisors Dzintars Dreibergs. Otro vietu izcīnīja Tīnas Graudiņas komanda ar sastāvu – vieglatlēte Sindija Bukša, autobraucējs Reinis Nitišs, aktieris un režisors Intars Rešetins, humorists Aldis Kalniņš. Trešajā godalgotajā vietā ierindojās Edgara Toča komanda, kurā spēlēja dziedātāja Patrisha, humorists Jānis Skutelis, futbolists Kaspars Gorkšs, Zuarguss. Un ceturtie bija Anastasijas Kravčenokas komanda, kuras pārstāvji bija kamaniņu braucēja Ulla Zirne, reperis Rolands Če, motobraucējs Matīss Karro, basketbolists Kaspars Cipruss. Bet izcīnītās vietas nebija svarīgas, jo spēles mērķis bija popularizēt pludmales volejbolu, atbalstīt biedrību “Vecpiebalgas rūķi”, kā arī aktīvi un jautri pavadīt kopā laiku, kas arī mums visiem kopā izdevās! Mīļš paldies visiem dalībniekiem.

Pasākuma noslēguma dienā tika aizvadīts Bezmaksas vasaras pludmales volejbola treniņu noslēguma pasākums, kur Rīgas volejbola skolas, kā arī O-Sands audzēkņi rādīja savu meistarību paraugspelēs. Dienas gaitā visi jaunieši piedalījās dažādos konkursos un izaicinājumos, ko viņiem uzdeva pludmales volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs un Matīss Gabduļins, veiksmīgākie jaunieši tika arī apbalvoti.

Pasākuma kulminācija un noslēguma daļa bija Lido King of the beach spēle, kurā Latvijas četri labākie pludmales volejbolisti – Aleksandrs Samoilovs, Edgars Točs, Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš, mainoties pāriniekiem noskaidroja šī gada pludmales volejbola karali. Pēc pirmajiem trīs setiem, iespēja cīnīties tālāk bija Jānim Šmēdiņam un Mārtiņam Pļaviņam. Mārtiņš Pļaviņš pārliecinoši otro reizi karjerā izcīnīja karaļa titulu.

Pasākums “Rīgas pludmales volejbola nedēļa 2020” tika aizvadīta trešo reizi, pirmās divas tas norisinājās Rīgas sirdī – Doma laukumā, bet šogad pirmo reizi tas tika aizvadīts Centra sporta kvartālā. Pasākumu rīkoja biedrība ‘Mārtiņa Pļaviņa sporta klubs’ kopā ar ‘O-Sands’ un to nebūtu bijs iespējams realizēt bez atbalstītāju palīdzības –  Rīgas domeRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, “Maxima”, “Tet”, “Lido”, “Pafbet.lv”, Latvijas Volejbola FederācijaRīgas Volejbola skolaStendersSiguldas maiznieksBiofarmācijahoco.lv.

Rīgas pludmales volejbola nedēļa ir noslēgusies