Ar aizraujošām jauniešu spēlēm ir ieskandināta Rīgas pludmales volejbola nedēļa 2020. Dienu iesāka jaunākie pludmales volejbolisti U14 vecuma grupā, kas jau iepriekš bija aizadījuši priekšsacīkstes un labakās četras meiteņu un zēnu komandas izcīnīja unikālu iespēju spēlēt Rīgas pludmales volejbola nedēļā un iesildīt laukumus pirms milžu cīņām, jo piektdien uz šiem pašiem laukumiem spēlēs Latvijas labākie četri pludmales volejbola volejbolisti – M.Pļaviņš, E.Točs, A.Samoilovs, J.Šmēdiņš.

Spītējot lietum un vējam, jaunieši drosmīgi rādīja savas sezonas laikā iegūtās iemaņas pludmales volejbolā. Uz godalgotā pjedestāla kāpa:

 

1.Marta Beatrise Gintere / Keila Čukure

2.Helēna Rīta / Bonija Runce

3.Rēzija Puškundze / Denēva Šauberga-Lēpe

un mazliet veiksmes pietrūka Justīna Pavāre / Patrīcija Stroķe

1.Ralfs Andrejevs / Patriks Orups

2.Valters Ķirsons / Markuss Vensbergs

3.Pauls Reinis Balandiņš /Jēkabs Dripe

4.Rūdolfs Šplīts / Liepiņš

Otrajā dienas daļā uz laukumiem kāpa visu Rīgas pludmales volejbola haļļu pārstāvji, lai veidotu skaistu draudzību starp hallēm un noskaidrotu labākos sieviešu un vīriešu pārus. Uz diviem laukumiem notika spraigas cīņas, kurās haļļu pārstāvji aizstāvēja savu godu. Draudzīgi dalot pirmo vietu sieviešu konkurencē uzvarēja O-SANDS: Liene Krastiņa/Anete Kupča un Ruukki: Elizabete Gapone/Ilona Cehanoviča, bet trešo vietu dalīja Beach Arena: Oksana Zandere/Ilona Vabale un Ruukki: Dace Kalniņa/Elīna Freimane. Savukārt vīriešu konkurencē pirmā dalītā vietu izcīnīja O-Sands: Ričards Kraupša/Miķelis Siliņš un Ruukki: Aleksandrs Brumermanis/Aleksandrs Vēvers, bet trešā vieta Ruukki: Māris Zūlis/Kristaps Korsaks un O-Sands: Kaspars Zars/Gunārs Lodziņš.

Šodien Rīgas pludmales volejbola nedēļa turpinās ar U16 jauniešu turnīru un vakarā smiltīs tiksimies ar amatieriem – 2vs2 turnīrā un King & Queen amatieru turnīrā.

 

Paldies pasākuma atbalstītājiem Rīgas domeRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, “Maxima”, “Tet”, “Lido”, “Pafbet.lv”, Latvijas Volejbola FederācijaRīgas Volejbola skola, Stenders , Siguldas maiznieks, Biofarmācija, hoco.lv.

 

Rīgas pludmales volejbola nedēļa ir sākusies