1. septembrī Rīgas volejbola skolu absolvēja 55 sportiski, spēcīgi un talantīgi jaunieši, kuru vidū bija arī četri mūsu O-SANDS pludmales volejbola audzēkņi – Leo Saulītis, Sandis Bērziņš, Reinis Rorbaks un Markuss Graudiņš.

Lūk, kas ir sakāms mūsu absolventu trenerim Atvaram Vildem:

“Esmu priecīgs, ka mums ir izdevies izveidot šādu iespēju, izveidot pludmales volejbola komandu, kam ir iespēja absolvēt sporta skolu un nu esam pirmie absolventi sporta skolā pludmales volejbola novirzienā! Liels prieks par puišiem, kas visus šos gadus cīnījušies plecu pie pleca izīnījuši gan lielas, gan mazas uzvaras! Esam pārstāvējuši Latvijas izlasi Eiropas Čempionātā, izcīnījuši titulus Latvijas Čempionātā un citās nozīmīgās sacensībās. Patiesi liels prieks par paveikto un zinu, ka šim stāstam būs turpinājums. Paldies ikvienam, kas ir palīdzējis mums iet šo ceļu, paldies Rīgas volejbola skolai , paldies O-Sandam, sportistiem un vecākiem, paldies treniņu biedriem! “

– Atvars Vilde

O-Sands komanda no sirds lepojas ar mūsu audzēkņu un treneru darbu! Viens ceļa posms ir noslēdzies, tālāk tikai uz priekšu! Vēlam veiksmi un izdošanos arī turpmāk un tiekamies smiltīs!

Rīgas volejbola skolas absolventi