Ar pēdējo finālposmu turnīrā ‘SAND BAND Rīgas pludmales tenisa kauss’, kas norisinājās sestdien, 1.augustā, O-SANDS āra pludmales volejbola stadionā, Skanstes ielā 2b, ir noslēdzies pludmales tenisa kauss. Turnīrā tika aicināti piedalīties pludmales tenisa mīļi, kā iesācēji, tā arī amatieri. SAND BAND Rīgas pludmales tenisa kausa mērķis ir popularizēt pludmales tenisu kā aktīvās atpūtas laika pavadīšanas veidu, veicināt tā attīstību amatieru spēlētaju vidū. Noskaidrot turnīra labāko jaukto (MIX) tenisa pāri.

Sveicam uzvarētājus: 🏆Anastasija Zalomajeva un Ģirts Antonovs, otro vietu ieguva 🥈 Viktorija Stenclava un Miks Jaunzems un godpilno bronzas medaļu izcīnīja 🥉Žanna Tarasevica un Romans Groskaufmanis.

SAND BAND Rīgas pludmales tenisa kausa turnīra ietvaros ir notikuši trīs posmi – 29.februārī, 20.jūnijā un 4.jūlijā (rezultātus var apskatīties te: https://osandsriga.lv/sand-band-rigas-pludmales-tenisa-kausa-rezultati/) un fināls 1.augustā. Līdz ar to, esam noslēguši turnīru. 🙏Paldies visiem, kas piedalījās, kā arī visiem atbalstītājiem Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentamMaxima,  Stenders,  Isostar LatvijaCitybeePafbet.lv.

SAND-BAND Rīgas pludmales tenisa kauss noslēdzies