O-SANDS projekts “Vasaras bezmaksas treniņi jauniešiem pludmales volejbolā” lēnām kļūst par neatņemamu vasaras sastāvdaļu daudziem Rīgas jauniešiem. Jau piekto gadu pēc kārtas treniņi tiek rīkoti O-SANDS āra pludmales volejbola laukumos (Skanstes ielā 2B) no jūnija sākuma līdz pat augusta beigām.

Nodarbību mērķis ir sniegt ikvienam bērnam un jaunietim profesionālus bezmaksas pludmales volejbola treniņus jebkura līmeņa sagatavotības pakāpē visas vasaras garumā, tādējādi veicinot aktīvu brīvā laika pavadīšanu, veselīgu dzīvesveidu un attīstot jauniešu fizisko sagatavotību.

Šogad sakarā ar Covid-19 vīrusa izplatību un tā ierobežošanai izsludinātajiem drošības pasākumiem, treniņu norise atšķirsies no iepriekš ierastā. Tomēr gan paši jaunieši, gan organizatoru komanda ir gandarīta, ka projekts var tikt realizēts. Būtiskākā izmaiņa ir maksimālais dalībnieku skaits vienā treniņā, kas nedrīkst pārsniegt 21 jaunieti. Tas savukārt nozīmē, ka treneri spēs sniegt individuālāku pieeju treniņa dalībniekiem. Lai nodrošinātu šī noteikuma ievērošanu, iepriekšēja pieteikšanās katras dienas treniņiem ir obligāta, pieteikties treniņiem var O-SANDS mājas lapā.

Līdz šim jau ir saņemti 225 jauniešu pieteikumi, no kuriem 68 jaunieši pieteikušies U13 vecuma grupai, 85 – U15, 35 jaunieši U17 un 37 – U19 vecuma grupā. Katrai vecuma grupai tiks rīkoti divi treniņi nedēļā, ar precīzu treniņu grafiku var iepazīties O-SANDS mājas lapā.

Šī projekta ideja ir radusies O-SANDS smiltīs, tomēr laikam ejot, to nebūtu iespējams realizēt bez mūsu uzticīgajiem draugiem, kas ik gadu neatlaidīgi palīdz realizēt mūsu mērķi!

🙏 Paldies Marine Underwriting Services, Maxima, Latvijas Tautas Sporta Asociācija, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta Federāciju PadomeRīgas Volejbola skola un Pillar. Cerot uz saulainu vasaru un jaukiem piedzīvojumiem treniņos, jau no 1.jūnija tiekamies O-SANDS āra pludmales volejbola laukumos!

Uzsākam vasaras jauniešu treniņus