Jau piekto gadu tiekamies ar jauniešiem O-SANDS smiltīs, lai aizvadītu emocijām un atmiņām piepildītu vasaru bezmaksas pludmales volejbola treniņos jauniešiem. Šis gads jauniešu treniņiem bija īpašs ar to, ka paplašinājām savu darbības teritoriju un pirmo reizi treniņi notika ārpus Rīgas. Šajā vasarā arī Jūrmalā jauniešiem ir iespēja uzsākt gaitas pludmales volejbola treniņos, tas ļauj vēl vairāk jauniešiem aizvadīt vasaru aktīvā gaisotnē.

Jaunieši trenējās dažādās vecuma grupās, sākot jau no 9 gadu vecuma. Treniņi notiek vairāku treneru uzraudzībā, kā rezultātā jauniešiem tiek sniegtas dažādas zināšanas un prasmes. Lai arī dažiem jauniešiem šie ir pirmie soļi pludmales volejbolā, pieredzējušākie sportisti jau cīnās par ceļazīmēm pārstāvēt Latviju Eiropas Čempionātā. 

Pirmajos divos vasaras mēnešos treniņus apmeklēja 2780 jaunieši – 1693 Rīgā un 1087 Jūrmalā. Lai ievērotu visus Covid-19 pandēmijas noteiktos ierobežojumus, šogad pirmo gadu, jauniešiem bija jāpiesakās uz katru treniņu atsevišķi un dalībnieku skaits vienā treniņā bija limitēts – 30 jaunieši.

Esam ļoti priecīgi, ka neskatoties uz 2020.gada īpatnībām, tomēr izdevās noorganizēt treniņus un abās pilsētās kopā šogad nodrošinājām treniņus vēl vairāk jauniešiem kā iepriekšējos gados. Patiess prieks dzirdēt labas atsauksmes no vecākiem. Un ieraugot prieku bērnu sejās, mums kā treneriem, rodas vēl lielāka motivācija braukt uz treniņiem un turpināt iesākot.

Vēl visu augustu turpināsim vasaras bezmaksas pludmales volejbola treniņus gan Rīgā, gan Jūrmalā. Pieteikties jauniešus aicinām mūsu mājas lapā. Pieteikšanās notiek uz katru treniņu atsevišķi, ceturtdienās tiek izlikta pieteikšanās nākošajai nedēļai. Pludmales volejbola treniņu graikus var apskatīt te.

 

Īpaši pateicamies mūsu atbalstītājiem, kas ik gadu neatlaidīgi palīdz realizēt mūsu mērķi! Paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Jūrmalas domei, Jūrmalas sporta servisa centram, Marine Underwriting ServicesMaximaLatvijas Tautas Sporta AsociācijaIzglītības un zinātnes ministrijaLatvijas Sporta Federāciju Padome, Rīgas volejbola skolai un Pillar.

Vasaras bezmaksas treniņi jauniešiem uzņem apgriezienus