Sveiciens visiem sportot gribētājiem!
Ar patiesu prieku esam gatavi uzsākt savu 9. bezmaksas treniņu sezonu Rīga , 5. Jūrmala un šogad arī 1. sezonu Carnikavā! Ir tiešām forši, ka katru gadu varam tik daudz bērniem un jauniešiem ļaut iepazīt mūsu sporta veidu – pludmales volejbolu!
KĀPĒC PIEDALĪTIES?
Treniņi norit profesionālu treneru pavadībā, kas iedvesmo aktīvam dzīvesveidam, jauniešiem ir jautri vasaras pavadīt kopā ar vienaudžiem un rast jaunus draugus un zināšanas pludmales volejbolā! Tāpēc aicinām pieteikties un ar prieku uzņemsim jaunus sportot gribētājus!
❗KĀ PIETEIKTIES TRENIŅIEM?
Katru piektdienu plkst.12:00 mūsu Facebook lapā https://www.facebook.com/osandsriga publicēsim nākamās nedēļas treniņu anketas! Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad, līdzko grupas aizpildīsies, pieteikties konkrētās dienas treniņam vairs nevarēs. Strādāsim pēc principa – kas pirmais brauc, tas pirmais maļ! Tāpēc nekavējies ar pieteikšanos!
⏰ TRENIŅU LAIKS:
No 2024.gada 3.jūnija līdz 31.augustam
👥 DALĪBNIEKI:
Jaunieši no 9 līdz 19 gadiem ar un bez priekšzināšanām
Sekojiet aktuālajai informācijai par treniņu nodarbību grafiku un norises procesu, kas būs pieejams gan sociālajos tīklos, gan tiks nosūtīts uz e-pastu.
❗TRENIŅU GRAFIKI:

NORISES VIETA:

Rīga – Skanstes iela 16, Rīga, O-sands vasaras treniņu laukumi

Jūrmala – Jūrmalas pludmales centrā, Majoru pludmalē, izeja uz pludmali Kaiju ielas galā (Jūras piekrastes daļā posmā no pludmales nogabala “Tirgoņu iela Dubultu virzienā” līdz pludmales nogabalam “Emelīnas iela – Pūpolu iela”)

Carnikava – Tikšanās Carnikavas stadionā, no kura kopistiski dodas uz treniņu vietu

✉️ Ja rodas jautājumi, tad droši rakstiet info@o-sands.lv vai atvars.vilde@gmail.com
Paldies mūsu atbalstītājiem daudzu gadu garumā ar kuru palīdzību varam nodrošināt pieejamību pludmales volejbolam tik daudziem jauniešiem!
Jūrmalas domei, Marine Underwriting Services, Merks mājas, Maxima, Eko Baltia Vide un Tocha
Vasaras bezmaksas treniņu grafiki pludmales volejbolā – Rīgā, Jūrmalā un Carnikavā!