Šīs vasaras pārsteigums un šobrīd lielākais O-Sands projekts – Masīvākais pludmales volejbola turnīrs Latvijas vēsturē

20 laukumi

Pirmo reizi Latvijā turnīrs tiks spēlēts vienuviet uz 20 laukumiem

TV tiešraide

Jauniešu grupām U15 un U19 finālu spēles tiks translētas televīzijā

Dalība bez maksas

Jauniešiem dalība ir bezmaksas

Pļaviņš/ Točs vs Šmēdiņš/ Samoilovs

Pirmo reizi Vecāķos spēlē tiekas Pļaviņš/Točs pret Šmēdiņš/Samoilovs

REZULTĀTI

Rīgas atklātais jauniešu čempionāts, Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posms
Amatieru turnīri: Vecāķu karalis/karaliene; Vecāķu OPEN; MIX; Seniori: Vīrieši (40+ un 50+) un Sievietes (35+)

Pirmais Vecāķu BEACH FEST 2019 ir aizvadīts!

 • festivāls ilga 4 dienas;
 • festivālā piedalījās ap 834 dalībniekiem;
 • tika pasniegtas 90 medaļas;
 • jaunākajam dalībniekam bija 8 gadi, vecākajam 58;
 • augstākā gaisa temperatūra sasniedza 33 grādus;
 • jauniešu čempionāta dalībnieki startēja no 30 novadiem
 • festivālā tika pārstāvētas 5 valstis: Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija un Indija;
 • tika sagādāti vairāk kā 150kg augļu dalībniekiem;
 • tikai izdalītas ap 1000 ūdens pudelēm;
 • garākā festivāla diena ilga 12 stundas;
 • jaunieši festivālā piedalījās bez maksas;
 • pirmo reizi TV tiešraidē tika translētas jauniešu čempionāta finālspēles;
 • pirmo reizi pludmales volejbola turnīrā tika spēlēta dzīvā mūzika;
 • pirmo reizi pludmales volejbola vēsturē Latvijas labākie pludmales volejbolisti Pļaviņš/Točs un Samoilovs/Šmēdiņš cīnījās par reklāmas līgumu.

No 5.-8.jūnijam Vecāķu pludmalē norisināsies šīs vasaras lielākais pludmales volejbola pasākums Vecāķu BEACH FEST 2019, kas uz 20 pludmales volejbola laukumiem vienkopus pulcēs jauniešus, amatierus un Latvijas labākos pludmales volejbolistus.

Vecāķi vēsturiski ir viena no svarīgākajām pludmales volejbola teritorijām Latvijā, te pagājušā gadsimta 80.gados laukumus palīdzēja izveidot volejbola entuziastu grupa. Un tieši pirms 30 gadiem norisinājās viens no pirmajiem oficiālajiem pludmales volejbola turnīriem – ‘Vecāķi ‘89’.

Šogad atjaunojot tradīciju, Vecāķu BEACH FEST piedāvā četras pludmales volejbola turnīru piepildītas dienas. Pirmajās divās dienās uzmanība tiks veltīta jauniešiem, aicinot visus dalībai uz Rīgas atklāto jauniešu čempionātu, kura ietvaros notiks Latvijas Jaunatnes Čempionāta 1.posms. Festivāla atbalstītājs MAXIMA jauniešiem nodrošina bezmaksas dalību. Jaunatnes čempionāta fināla spēles U15 un U19 jauniešu grupām tiks translētas Best4sport televīzijas kanālā. Ārpus turnīra abu dienu garumā jaunieši uz mirkli varēs kļūt par jaunsargiem un izmēģināt dažādas drošsirdības un fiziskās disciplīnas, kā arī iesaistīties citās aktivitātēs, ko nodrošinās festivāla sadarbības partneri. Festivāls neiztiks arī bez citiem pārsteigumiem.

6.jūnijā plkst. 19:30 pirmo reizi Vecāķu smiltīs notiks LIDO pludmales volejbola zvaigžņu spēle, kurā tiksies Latvijas labākie pludmales volejbolistu pāri – Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pret Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, lai sniegtu paraugspēli visiem, kas piedalījās jauniešu čempionātā, un skaistu pludmales volejbolu ikvienam skatītājam. Šīs spēles laikā arī noskaidrosim, kurš no pāriem kļūs par ‘Vecāķu smilšu karali’ vai vienkārši atraktīvāko pludmales volejbola pāri. Arī šo spēli varēs noskatīties ikviens Best4sport televīzijas tiešraidē.

Viens no Vecāķu BEACH FEST 2019 pārsteigumiem, kas papildinās svētku sajūtu un iepriecinās klātesošos ir Mika Dukura uzstāšanās pirms un pēc LIDO zvaigžņu spēles!  

Vecāķu BEACH FEST 2019 ir pludmales volejbola svēkti visiem, tāpēc amatieriem, gan tiem, kas ir  iesācēji, gan tie, kam pludmales volejbols ir dzīvesveids, trīs dienu laikā būs lieliska iespēja dzīvot pludmales volejbola noskaņās. Katrs turnīrs pēc grupu izspēlēm tiks sadalīts divās daļās, lai visa līmeņa dalībniekiem būtu iespēja izmēģināt savus spēkus uz laukuma un kārtīgi izspēlēties pludmales volejbolu. Amatieru turnīri sāksies jau 6.jūnijā plkst.17:00 ar Vecāķu Karalis & Karaliene turnīru. 7.jūnijā pēcpusdienā pēc plkst.16.00 notiks Vecāķu Open turnīrs un 8.jūnijā no plkst 12.00 aicināsim spēlētajus uz MIX un Senioru turnīriem.

Pieteikšanās turnīriem sāksies 2019.gada 27.maijā O-Sands mājas lapā www.o-sands.lv . Vairāk informācijas par Vecāķu BEACH FEST 2019 meklējiet www.o-sands.lv vai info@o-sands.lv .

Vecāķu BEACH FEST 2019 rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar biedrību ‘Šmēdi’, pasākumu atbalsta garšīgākais ēdināšanas zīmols LIDO, bērnu un jauniešu sporta lieldraugs MAXIMA, gādīgākais videi saudzīgo tehnoloģiju ieviesējs Ekoosta, kā arī Rīgas domeRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentsLatvijas Tautas sporta asociācijaLatvijas UniversitātePafbet.lvLatvijas Volejbola federācijaPludmales volejbola klubs BloksLatvijas Sporta federāciju padomeIzglītības un zinātnes ministrija.

NORISES VIETA: Vecāķi vēsturiski ir viena no svarīgākajām pludmales volejbola teritorijām Latvijā – dabas veidots pludmales volejbola laukums. Pagājušā gadsimta 80.gados laukumus palīdzēja izveidot volejbola entuziastu grupa. Te arī tieši pirms 30 gadiem norisinājās viens no pirmajiem oficiālajiem pludmales volejbola turnīriem – ‘Vecāķi ‘89’. Daudziem šodienas spēlētājiem šī vieta saistās ar vispozitīvākajām atmiņām no karjeras sākuma punkta.

Vecāķi BEACH FEST 2019