Nu jau par tradīciju kļuvušais Vecāķu pludmales volejbola turnīrs jeb Vecāķu BEACH FEST norisināsies arī šogad – no 14. līdz 18.jūlijam, pulcējot visplašāko pludmales volejbolistu pulku, sākot no jauniešiem līdz pat profesionāļiem.

Pagājušajā gadā aizvadījām četras karstas pludmales volejbola dienas Vecāķos ar rekordlielu dalībnieku skaitu. Šogad mēģināsim radīt jaunus rekordus – Vecāķu BEACH FEST 2020 atgriežas ar jaunu jaudu. Vecāķu smiltīs tiksies Latvijas labākie jauniešu volejbolisti, amatieri, profesionāļi, kā arī Eiropas pludmales volejbola čempiones un finālistes no Polijas.

Esam priecīgi, ka pagājušajā gadā ir izdevies izbaudīt kārtīgus pludmales volejbola svētkus. Šogad gan jaunieši un treneri, gan vecāki ir noilgojušies pēc spēles, arī Vecāķu pludmalē trūkst īstu pludmales volejbola emociju un mēs to sniegsim. Lai goda pjedestāls norāda, ko katrs esam sadarījuši!

Turpinot tradīciju, Vecāķu BEACH FEST 2020 pirmās dienas tiek veltītas jauniešiem no 14. -17.jūlijā, kad norisināsies Rīgas atklātais jauniešu čempionāts, kura ietvaros notiks Latvijas Jaunatnes Čempionāta posms četrās vecuma grupās – U20, U18, U16 un U14.

17. un 18.jūlijā tiks izspēlēti amatieru turnīri, piektdien laukumā aicināsim jauktās komandas uz MIX turnīru un sestdien sieviešu un vīriešu 2vs2 turnīru.

Vecāķu BEACH FEST 2020 kulminācijā – 16.jūlijā, pārsteigumu sagādās profesionāļu paraugspēles, vakaru iesildīs vīriešu komandu spēle, ko turpinās Eiropas čempionāta finālistes – latviešu pludmales volejbolistes – Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pret polietēm Katarzinu Kocioleku un Kingu Voijtasiku. Iepriekšējā kopējā meiteņu spēle latviešu pludmales volejbola duetam izrādījās izšķiroša, ļaujot izcīnīt Eiropas čempioņu titulu. 

Vairāk informācijas: Vecāķu BEACH FEST 2020 vai info@o-sands.lv

Vecāķu BEACH FEST 2020 rīko biedrība ‘Šmēdi’ sadarbībā ar SIA “O-Sands”, pasākumu atbalsta “Maxima”, “TET”, “Gigant”, Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Tautas sporta asociācija, Pafbet.lv, Latvijas Volejbola federācija, 100+ draugi Latvijas volejbolam, Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, “Stenders”.

Vecāķu BEACH FEST notiks arī šogad