No 5.-8.jūnijam Vecāķu pludmalē norisināsies šīs vasaras lielākais pludmales volejbola pasākums Vecāķu BEACH FEST 2019, kas uz 20 pludmales volejbola laukumiem vienkopus pulcēs jauniešus, amatierus un Latvijas labākos pludmales volejbolistus.

Vecāķi vēsturiski ir viena no svarīgākajām pludmales volejbola teritorijām Latvijā, te pagājušā gadsimta 80.gados laukumus palīdzēja izveidot volejbola entuziastu grupa. Un tieši pirms 30 gadiem norisinājās viens no pirmajiem oficiālajiem pludmales volejbola turnīriem – ‘Vecāķi ‘89’.

Šogad atjaunojot tradīciju, Vecāķu BEACH FEST piedāvā četras pludmales volejbola turnīru piepildītas dienas. Pirmajās divās dienās uzmanība tiks veltīta jauniešiem, aicinot visus dalībai uz Rīgas atklāto jauniešu čempionātu, kura ietvaros notiks Latvijas Jaunatnes Čempionāta 1.posms. Festivāla atbalstītājs MAXIMA jauniešiem nodrošina bezmaksas dalību. Jaunatnes čempionāta fināla spēles U15 un U19 jauniešu grupām tiks translētas Best4sport televīzijas kanālā. Ārpus turnīra abu dienu garumā jaunieši uz mirkli varēs kļūt par jaunsargiem un izmēģināt dažādas drošsirdības un fiziskās disciplīnas, kā arī iesaistīties citās aktivitātēs, ko nodrošinās festivāla sadarbības partneri. Festivāls neiztiks arī bez citiem pārsteigumiem.

6.jūnijā plkst. 19:30 pirmo reizi Vecāķu smiltīs notiks LIDO pludmales volejbola zvaigžņu spēle, kurā tiksies Latvijas labākie pludmales volejbolistu pāri – Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pret Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, lai sniegtu paraugspēli visiem, kas piedalījās jauniešu čempionātā, un skaistu pludmales volejbolu ikvienam skatītājam. Šīs spēles laikā arī noskaidrosim, kurš no pāriem kļūs par ‘Vecāķu smilšu karali’ vai vienkārši atraktīvāko pludmales volejbola pāri. Arī šo spēli varēs noskatīties ikviens Best4sport televīzijas tiešraidē.

Vecāķu BEACH FEST 2019 ir pludmales volejbola svēkti visiem, tāpēc amatieriem, gan tiem, kas ir  iesācēji, gan tie, kam pludmales volejbols ir dzīvesveids, trīs dienu laikā būs lieliska iespēja dzīvot pludmales volejbola noskaņās. Katrs turnīrs pēc grupu izspēlēm tiks sadalīts divās daļās, lai visa līmeņa dalībniekiem būtu iespēja izmēģināt savus spēkus uz laukuma un kārtīgi izspēlēties pludmales volejbolu. Amatieru turnīri sāksies jau 6.jūnijā plkst.17:00 ar Vecāķu Karalis & Karaliene turnīru. 7.jūnijā pēcpusdienā pēc plkst.16.00 notiks Vecāķu Open turnīrs un 8.jūnijā no plkst 12.00 aicināsim spēlētajus uz MIX un Senioru turnīriem.

Pieteikšanās turnīriem sāksies 2019.gada 27.maijā O-Sands mājas lapā www.o-sands.lv . Vairāk informācijas par Vecāķu BEACH FEST 2019 meklējiet www.o-sands.lv vai info@o-sands.lv .

Vecāķu BEACH FEST 2019 rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar biedrību ‘Šmēdi’, pasākumu atbalsta garšīgākais ēdināšanas zīmols LIDO, bērnu un jauniešu sporta lieldraugs MAXIMA, gādīgākais videi saudzīgo tehnoloģiju ieviesējs Ekoosta, kā arī Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Tautas sporta asociācija, Latvijas Universitāte, Pafbet.lv, Latvijas Volejbola federācija, Pludmales volejbola klubs Bloks, Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija.

Vecāķu BEACH FEST2019 programma