Marts ir iesācies un “Vilsons” ir ieskandinājis marta mēnesi – ne tikai ar turnīru, bet ar skaļu paziņojumu! Fināla posmā, kas norisināsies 17. maijā, tika izsludināts balvu fonds – 400eur apmērā! Fantastiskas ziņas!!! Uzticīgākie dalībnieki tiks aicināti piedalīties un sadalīt balvu fondu savā starpā, tas nozīmē, lai ņemtu dalību fināla posmā ir jāpiedalās vismaz vienā VILSONS posmā! Sveicinies visiem, kas to jau ir paveikuši – bet tie, kuri nav, ir aicināti izmantot pēdējo iespēju un 19.aprīlī piedalīties pludmales volejbola turnīrā ‘VILSONS’!

Bet par aizritejušo 1.marta turnīru un sasniegtajiem rezultātiem. Turnīrs šoreiz pulcēja 16 vīriešu un 8 sieviešu komandas, kas cīnījās par marta čempiona titulu! Vīriešiem līdz FINAL 4 aizcīnījās: Dāvis Teteris/Sandis Bērziņš, Kārlis Kalniņš/Jānis Rutkovskis, Mārtiņš Birze/Rihards Kudiņš un Pauls Ņikitins/Māris Točs. Šoreiz pieredze ņēma virsroku un jaunākos turnīra dalībniekus Dāvi un Sandi atstāja aiz goda pjedestāla.

REZULTĀTI VĪRIEŠIEM

1.🏆Mārtiņš Birze/Rihards Kudiņš

2.🥈Pauls Ņikitins/Māris Točs

3.🥉Kārlis Kalniņš/Jānis Rutkovskis

4.Dāvis Teteris/Sandis Bērziņš

5.-8.

Dāvis Boļšis/Niks Orvīds 

Mareks Diks/Matīss Celmiņš

Raivo Pekalis/Vladislavs Curbunovs

Olivers Bulgačs/Reinis Andersons

9.-16.

Kārlis Tērauds/Rihards Lācis
Denisss Ošiņš/Reinis Rorbaks

Gatis Liepiņš/Jānis Grīnbergs

Arnis Buka/Roberts Guļāns

Markuss Silkalns/Leo Saulītis

Raimonds Meija/Edgars Kļaviņš 

Valters Salzirnis/Oskars Kiders 

Edgars Naglis/Andis Cīrulis

Dāmām pusfināli un fināli norisinājās līdz 2 setu uzvarai. Abos pusfinālos volejbola laukumā noritēja izcils trilleris. Abas spēles punkts punktā un trijos setos sekmēja Santas Izvekovas un Ivonnas Grīnfeldes uzvaru un viņu pretinieces Liene Krastiņa un Elza Ozoliņa! Savukārt par trešo vietu Alīna un Gerda pret Kristīni un Luīzi!

REZULTĀTI SIEVIETĒM

1.🏆Ivonna Grīnfelde/Santa Izvekova

2.🥈Elza Ozoliņa/Liene Krastiņa

3.🥉Kristīne Plaude-Dudko/Luīze Skrastiņa

4.Alīna Širokova/Gerda Salmiņa

5.-8.

Gerda Šnore/Alise Eksta
Zane Jansone/Megija Platā

Ilona Vabale/Oksana Zandere   

Ilva Depere/Arta Naumane

Vilsons atvadās līdz aprīlim un novēl cītīgi trenēties, lai finālā tiktu pie dārgumu lādes 🙂 💰

Paldies visiem, kas piedalījās iepriekšējos pludmales volejbola turnīra ‘Vilsons’ posmos! Paldies arī atbalstītājiem Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamentam, Stenders, O’Learys (Akropole Rīga) un citiem.

VILSONS 1.marta rezultāti