19. janvāris Vilsonam bija īpašs turnīrs  – pirmais 2020. gadā un līdz ar to īpašs. Īpašs arī ar to, ka 25 vīru komandas un 9 dāmām. Vīriem šoreiz turnīrs izvērtās sevišķi spēcīgs, jo daudzi dalībnieki ir jau ”plūkuši laurus” iepriekšējos Vilsons un O-Sands pludmales volejbola halles turnīros. Ceram, ka šo līmeni spēsim noturēt – Vilsona organizatoru komanda darīs visu, lai tas arī tā būtu. Bet pirms tam…. ja jums ir kādi ieteikumi – droši, sazinieties ar mums!

 
Vīru spēles, sākot jau no grupu turnīriem, bija ļoti intresantas. Spēļu iznākumu nevarēja prognozēt līdz pat pēdējam punktam. Favorīti krita un ”under dog’i” cēlās – līdz ar to prognozēt neko nevarēja. Taču vēlamies uzteikt visus dalībniekus, jo cīņasspars runāja pats par sevi! Šoreiz veiksme un meistarība par labu spēlēja mājiniekiem, jo tieši O-Sands pludmales volejbola skolas jaunieši dominēja Vilsona turnīrā – Dāvis Teteris un Sandis Bērziņš triumfēja turnīrā aiz sevis atstājot Markusu Graudiņu un Arni Tunti, bet bronzas tituls Rihardam Vilmanim un Artim Daniekam!
REZULTĀTI - vīriem
1.Dāvis Teteris/Sandis Bērziņš
2.Arnis Tunte/Markuss Graudiņš
3.Rihards Vilmanis/Artis Danieks
4.Kārlis Brinkmanis/Ģirts Putniņš

Dāmas šoreiz startēja deviņu komandu sastāvā, bet komandu skaits nav noteicošais, lai radītu fantastisku sacensību atmosfēru! Ar mainīgām sekmēm apakšgrupās, līdz fināliem nonāca favorītes un cīņā par zeltu – Eva Rozīte Ņikitina un Alise Bruzinska prata divu setu cīņā apspēlēt Santu Izvekovu un Ivonnu Grīnfeldi. Bet par trešo vietu ar rezultātu 21:17 dominēja Kristīne Plaude-Dudko un Sintija Mediniece!

REZULTĀTI - dāmām
1.Eva Rozīte Ņikitina un Alise Bruzinska
2.Santa Izvekova un Ivonna Grīnfelde
3.Kristīne Plaude-Dudko un Sintija Mediniece
4.Arta Naumane un Ilva Depere

Liels paldies visiem par dalību turnīrā! Tiekamies 9. februārī!

VILSONS 2020