9. februārī ‘Vilsons’ deva startu pludmales volejbola amatieru turnīram  – 13 vīru un 11 dāmu komandām. Kā jau ierasts, tad vīri dienu uzsāka ar apakšgrupas spēlēm, kas jau no paša sākuma sekmējās ar saspringtu spēli, jo vairums spēļu noslēdzās ar minimālu pārsvaru +2. Tas, protams, padarīja PLAY OFF tabulu interesantāku. Vislabāk veicās Oliveram Bulgačam un Reinim Andersonam, kas pusfināla saspringtā galotnē uzvarēja Gati Petrovu un Ervīnu Linku. Reinis un Olivers (O-Sands pludmales volejbola skolas audzēkņi) finālā ar pārliecinošu uzvaru 21:12 apspēlēja Paulu Ņikitinu un Māri Toču. Pauls un Māris otrajā pusfinālā parādīja raksturu un izrāva uzvaru ar minimālu pārsvaru pār Markusu Graudiņu un Sandi Bērziņu – kas šoreizfinišēja trešie.

REZULTĀTI

1.🏆Olivers Bulgačs/Reinis Andersons

2.Pauls Ņikitins/Māris Točs

3.Markuss Graudiņš/Sandis Bērziņš

4.Ervīns Links/Gatis Petrovs

5.-8.

Rūdolfs Šadrins/Mareks Beluga

Ansis Dobelis/Hugo Verlis

Gatis Liepiņš/Jānis Grīnbergs

Roberts Guļāns/Arnis Buka

9.

Guntars Andersons/Raivo Pekalis

Raimonds Meija/Roberts Baltiņš

Mareks Diks/Uldis Batarags

Deniss Ošiņš/Reinis Rorbaks

Kristaps Naglis/Bruno Bulgačs

REZULTĀTI

1.🏆Kristīne Plaude Dudko/Sintija Mediniece

2.Alise Bruzinska/Eva Rozīte Ņikitina

3.Santa Izvekova/Simona Rozīte

4.Zane Jansone/Megija Platā

5.-8.

Gerda Šnore/Alise Eksta

Ilva Depere/Luīze Skrastiņa

Dace Ziemele/Anete Casno

Patrīcija Jaunzeme/Kristiana Ločmele

9.

Anna Kilke/Sanija Bērziņa

Amanda Stefane/Linda Ragause

Gerda Salmiņa/Alīna Širokova

Dāmas šoreiz sacentās 11 komandu konkurencē – un līdz FINAL 4 aizcīnījās Kristīne Plaude-Dudko un Sintija Mediniece, Alise Bruzinska un Eva Rozīte Ņikitina, Santa Izvekova un Simona Rozīte, Megija Platā un Zane Jansone. Kristīne un Sintija šoreiz izrādījās spēcīgākas un finālā ar 2:1 (21:11;18:21;15:8) apspēlēja Evu un Alisi. Trešo vietu izcīnīja Santa un Simona! Ceram uz dāmu atsaucību arī turpmāk, jo amatieru turnīra ‘Vilsons’ slava iziet ārpus Latvijas un dueti no Lietuvas un Baltkrievijas jau ir izrādījuši interesi dalībai.

Paldies visiem, kas piedalījās ‘Vilsons’ nedaudz atpūtīsies un atgriezīsies 1. martā. Ceram uz kuplu un spēcīgu sastāvu. Paldies arī atbalstītājiem Rīgas domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamentam, Stenders, O’Learys (Akropole Rīga) un citiem.

VILSONS 9.februāra rezultāti